Zbiórka Roczna rehabilitacja dla Tymka - miniaturka zdjęcia

Roczna rehabilitacja dla Tymka

Zbiórka Roczna rehabilitacja dla Tymka - zdjęcie główne

Roczna rehabilitacja dla Tymka

3 151 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Wpłać teraz
 
Gabrysia Franke - awatar

Gabrysia Franke

Organizator zbiórki


                   TYMOTEUSZ urodził się w lipcu 2015r, w 28 tygodniu ciąży. 

   Swoje pierwsze  8 m-cy życia spędził w szpitalu, z dala od Mamy i brata bliźniaka  Dawidka. w swoim krótkim życiu przeszedł już wiele, między innymi  operacje brzuszka , operacje głowy, wstawienie zbiornikcza rickhama z  odprowadzeniem układu zastawkowego do otrzewnej, ,kilkakrotne rewizje  układu zastawkowego poprzez nieprawidłowe odprowadzanie płynu  mózgowo-rdzeniowego, Będąc w szpitalu załapał się też trzy krotnie na  sepsę , Miał przetaczania krwi,,operacje laseroterapii , Choruje na  wodogłowie pokrwotoczne trzeciego stopnia wewnętrzno-czaszkowego .

Tymuś korzysta z rehabilitacji z NFZ która odbywa sie   w przedszkolu dziennym u Tymusia, a to stanowczo za mało:( potrzebna jest też terapia wzroku oraz  dodatkowa prywatna rehabilitacja (która jak wiecie trochę  kosztuje, godzina z rehabilitantem to ok 80 zł, (a tych godzin w  tygodniu potrzeba dodatkowo minimum 3) a bez tej rehabilitacji przeszczep komórek macierzystych nie ma sensu ,a sam koszt przeszczepu komórek macierzystych kosztuje około 35tysiecy,proszę o pomoc w zebraniu kwoty na rehabilitacje. 

Mama chcę go zabrać również na turnus rehabilitacyjny, który kosztuje około 4000 zł.

Mamy ogromną nadzieję, że dzięki intensywnym ćwiczeniom przeszczepowi koórek macierzystych Tymoteusz  chodź trochę dorówna swojemu braciszkowi Dawidowi, który jest  samodzielny.

   Mama Gabrysia zrobi wszystko, aby zapewnić  Tymusiowi jak najnormalniejsze i najszczęśliwsze dzieciństwo oraz jak  jest to tylko możliwe będzie starała się poprawić jego jakość życia, tak  aby w przyszłości mógł być na tyle samodzielny aby poradzić sobie w  życiu. W imieniu Tymusia i jego mamy i brata Dawidka bardzo prosimy o pomoc :)

Nawet najdrobniejsza wpłata się liczy, twoja złotówka to dla Tymcia minuta do samodzielności :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika Demange - awatar

  Monika Demange

  27.05.20
  27.05.20

  licytacja , ksiazka

 • Monatki - awatar

  Monatki

  16.05.20
  16.05.20

  Zdroweczka zyczymy 🤗🤗🤗

 • AgaF - awatar

  AgaF

  23.03.19
  23.03.19

  Zdrówka dla Tymka!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.17
  27.09.17

  No to zacznijmy, wierzę ze uda się nazbierać i pojedziesz Tymoteuszku na turnus :)

3 151 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 88 osób
Wpłać teraz
 
Gabrysia Franke - awatar

Gabrysia Franke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 88

Monika Demange - awatar
Monika Demange
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kinga Kauf - awatar
Kinga Kauf
10
Marta M - awatar
Marta M
20
Roksana Dwulit - awatar
Roksana Dwulit
50
maadziaa1 - awatar
maadziaa1
10
Iwona - awatar
Iwona
20
katarzyna gora - awatar
katarzyna gora
50
Monatki - awatar
Monatki
300
Joanna Ludwik - awatar
Joanna Ludwik
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij