Zbiórka Pomagamy Krystianowi - zdjęcie główne

Pomagamy Krystianowi

2 670 zł z 2 590 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Krystian urodził się 27 lipca 2010 roku. Cierpi na epilepsję, neuropatię nerwu wzrokowego, opóźnienie psycho-ruchowe, zaburzenia odporności, niedoczynność tarczycy, obecnie nadal jest diagnozowany. Od wczesnych miesięcy życia rodzice starają się go systematycznie rehabilitować. Uczęszcza do specjalistycznego przedszkola, korzysta z pomocy tyflopedagoga, terapeuty wzroku, pedagoga dziecięcego, logopedy, fizjoterapeuty i innych specjalistów.

Niestety nie ma złotego środka na chorobę Krystianka, który spowodowałby powrót do normalnego życia. Jedynym sposobem polepszenia sprawności jest systematyczna rehabilitacja. Niestety zarówno rehabilitacja jak i wszelkie formy leczenia są bardzo drogie.

Krystian ma możliwość wyjechania na turnus rehabilitacyjny dla dzieci niewidzących i słabo widzących w Ośrodku Rehabilitacyjno - Wypoczynkowym w  w terminie od 6 lipca do 19 lipca.
Całkowity koszt turnusu to 3090 zł, brakuje 2590 zł. Mamy bardzo mało czasu. Bardzo prosimy o pomoc.

2 670 zł z 2 590 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Wpłaty: 55

Karol Nowam - awatar
Karol Nowam
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonim - awatar
Anonim
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja Dubel - awatar
Alicja Dubel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Udała - awatar
Aneta Udała
20
Anna Jordanek - awatar
Anna Jordanek
20
Monika Korzeniowska - awatar
Monika Korzeniowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij