Zbiórka Pomagamy Krystianowi - zdjęcie główne

Pomagamy Krystianowi

2 670 zł  z 2 590 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Krystian urodził się 27 lipca 2010 roku. Cierpi na epilepsję, neuropatię nerwu wzrokowego, opóźnienie psycho-ruchowe, zaburzenia odporności, niedoczynność tarczycy, obecnie nadal jest diagnozowany. Od wczesnych miesięcy życia rodzice starają się go systematycznie rehabilitować. Uczęszcza do specjalistycznego przedszkola, korzysta z pomocy tyflopedagoga, terapeuty wzroku, pedagoga dziecięcego, logopedy, fizjoterapeuty i innych specjalistów.

Niestety nie ma złotego środka na chorobę Krystianka, który spowodowałby powrót do normalnego życia. Jedynym sposobem polepszenia sprawności jest systematyczna rehabilitacja. Niestety zarówno rehabilitacja jak i wszelkie formy leczenia są bardzo drogie.

Krystian ma możliwość wyjechania na turnus rehabilitacyjny dla dzieci niewidzących i słabo widzących w Ośrodku Rehabilitacyjno - Wypoczynkowym w  w terminie od 6 lipca do 19 lipca.
Całkowity koszt turnusu to 3090 zł, brakuje 2590 zł. Mamy bardzo mało czasu. Bardzo prosimy o pomoc.

2 670 zł  z 2 590 zł (Cel)
Wpłaciło 55 osób

Wpłaty: 55

Karol Nowam - awatar
Karol Nowam
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonim - awatar
Anonim
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Alicja Dubel - awatar
Alicja Dubel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Udała - awatar
Aneta Udała
20
Anna Jordanek - awatar
Anna Jordanek
20
Monika Korzeniowska - awatar
Monika Korzeniowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij