Zbiórka Turnus i rehabilitacja Krzysia - zdjęcie główne

Turnus i rehabilitacja Krzysia

5 771 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Katarzyna Kubisz - awatar

Katarzyna Kubisz

Organizator zbiórki

Krzyś ma 6 lat i zdiagnozowany autyzm.

Jest pogodnym i radosnym dzieckiem. Uwielbia się śmiać, kocha wodę i dzielnie uczestniczy w każdej terapii na którą uczęszcza.
Największą przeszkodą w komunikowaniu się z otoczeniem jest fakt że Krzyś nie mówi.
Codzienna terapią staramy się poprawić jego funkcjonowanie. Pochłania to sporo środków finansowanych. Nie na wszystko jesteśmy w stanie sobie pozwolić. Poza terapią którą mu zapewniamy i już zaplanowanymi wyjazdami chcielibyśmy dodatkowo w przyszłym roku wyjechać z Krzysiem na dwa turnusy logopedyczne stąd nasza prośba o wsparcie zbiórki. Pomożecie ?! :) 

Za każdą złotówkę dziękujemy z całego serducha!

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    17.10.19
    17.10.19

    Trzymam kciuki i udostepniam dalej!

5 771 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Katarzyna Kubisz - awatar

Katarzyna Kubisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 122

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia Krawczyk - awatar
Kasia Krawczyk
10
Karina Filipińska - awatar
Karina Filipińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Marcinkowska - awatar
Natalia Marcinkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Karolak - awatar
Agnieszka Karolak
20
Michał Kmieć - awatar
Michał Kmieć
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij