Zbiórka Turnus i rehabilitacja Krzysia - miniaturka zdjęcia

Turnus i rehabilitacja Krzysia

Zbiórka Turnus i rehabilitacja Krzysia - zdjęcie główne

Turnus i rehabilitacja Krzysia

5 771 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Kubisz - awatar

Katarzyna Kubisz

Organizator zbiórki

Krzyś ma 6 lat i zdiagnozowany autyzm.

Jest pogodnym i radosnym dzieckiem. Uwielbia się śmiać, kocha wodę i dzielnie uczestniczy w każdej terapii na którą uczęszcza.
Największą przeszkodą w komunikowaniu się z otoczeniem jest fakt że Krzyś nie mówi.
Codzienna terapią staramy się poprawić jego funkcjonowanie. Pochłania to sporo środków finansowanych. Nie na wszystko jesteśmy w stanie sobie pozwolić. Poza terapią którą mu zapewniamy i już zaplanowanymi wyjazdami chcielibyśmy dodatkowo w przyszłym roku wyjechać z Krzysiem na dwa turnusy logopedyczne stąd nasza prośba o wsparcie zbiórki. Pomożecie ?! :) 

Za każdą złotówkę dziękujemy z całego serducha!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    17.10.19
    17.10.19

    Trzymam kciuki i udostepniam dalej!

5 771 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 122 osoby
Wpłać teraz
 
Katarzyna Kubisz - awatar

Katarzyna Kubisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 122

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia Krawczyk - awatar
Kasia Krawczyk
10
Karina Filipińska - awatar
Karina Filipińska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Marcinkowska - awatar
Natalia Marcinkowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Karolak - awatar
Agnieszka Karolak
20
Michał Kmieć - awatar
Michał Kmieć
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij