Zbiórka "Twój czas" - zaplanuj życie - zdjęcie główne

"Twój czas" - zaplanuj życie

269 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Ksenia Zając - awatar

Ksenia Zając

Organizator zbiórki

To nie o mnie, ale o tym, kto mnie inspiruje

Projekt ma na celu publikację plannera "Twój czas", zaprojektowanego i wykonanego ręcznie przez moją Mamę.

Mama jest osobą niepełnosprawną, która przez całe życie zmagała się z przeciwnościami losu i pokonywała granice (te naturalne i te stawiane przez innych). Dzisiaj niestety oprócz niepełnosprawności, z którą dawała sobie radę, pojawiły się jeszcze powikłania pooperacyjne, które uniemożliwiły jej powrót do pracy zawodowej.

Mimo wszystko nie poddaje się i planuje. 

Zdjęcie opisu zbiórki "Twój czas" - zaplanuj życie

Mamy wielkie plany

Dzień, tydzień, rok, życie... Wszyscy planujemy.

Planner zaprojektowany i wykonany przez moją Mamę jest dla tych, którzy chcą planować swoje życie w sposób całościowy, tak na poważnie, a zarazem i kreatywnie - inaczej niż do tej pory. 

Przepiękny, z ręcznie wykonaną z filcu bądź skóry okładką prezentuje się wspaniale. Styl, skołtunione pomysłami myśli i klasyka w jednym. A co w środku? Coś pomiędzy terminarzem, książką i pamiętnikiem. Pełen pięknych cytatów skłaniających do refleksji i ręcznie wykonanych rysunków inspiruje do zaczytania się i spisania w nim swoich planów, myśli, marzeń.

Ten planner inspiruje do kreatywnego zarządzania czasem, daje platformę do zapisania zwariowanych wariacji życiowych i umożliwia rozliczanie osiągnięć 'czarno na białym'. To się udało, a coś innego jednak nie.

Taki bilans własnej osobowości. Taka inspiracja do sięgania wyżej, marzenia intensywniej...

Zdjęcie opisu zbiórki "Twój czas" - zaplanuj życie

Na co zbieramy środki?

Dzięki tej zbiórce, możemy wszyscy przyczynić się do publikacji plannera "Twój czas", oraz zakupu materiałów potrzebnych na ręczne wykonanie okładek i zakładek. 

Dla mnie osobiście jest to próba odwdzięczenia się Mamie za dobro, którym obdarza mnie przez całe życie. Dzięki publikacji stworzonego przez siebie plannera, zyskałaby źródło utrzymania, gdzyż w chwili obecnej nie jest w stanie podjąć pracy etatowej ze względu na stan zdrowia.

Moja Mama jest wspaniałą, pełną dobroci i silnej woli osobą, któa stara się przeżywać każdy dzień z pasją i pomimo piętrzących się trudności nigdy się nie poddaje. 

Publikacja Jej dzieła byłaby dla mojej Mamy wielkiem osiagnięciem i tak bardzo potrzebnym jej dziś pozytywnym impulsem do dalszego działania. Impulsem, który sprawi, że będzie jej lepiej i łatwiej.

Pomóż mi spełnić jej marzenie i pomóc jej godnie żyć!

Aktualizacje


 • Ksenia Zając - awatar

  Druga wersja okładki

  04.01.2016
  04.01.2016

  Kochani!
  W sylwestrową noc wyszedł spod ręki mojej Mamy drugi projekt okładki plannera. Szacujemy, że razem będzie 4-5 różnych wersji, z których każdy wybierze coś dla siebie.
  Dodatkowo mama marzy, aby do każdej wersji plannera stworzyć pasujące zakładki (także handmade).
  Aby to osiągnąć potrzebne jej nadal Wasze wsparcie! Materiały niestety kosztują, a o zakupie potrzebnych narzędzi bez Waszej pomocy może jedynie pomarzyć...

  Zdjęcie aktualizacji 339

Komentarze


 • Marcin - awatar

  Marcin

  30.12.2015
  30.12.2015

  Wspaniała inicjatywa!!

  • Ksenia Zając - awatar

   Ksenia Zając - Organizator zbiórki

   30.12.2015
   30.12.2015

   Bardzo dziękujemy :)

 • B. - awatar

  B.

  28.12.2015
  28.12.2015

  Trzymam kciuki, bardzo pomysłowe :).

269 zł  z 3 600 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Ksenia Zając - awatar

Ksenia Zając

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Alicja - awatar
Alicja
20
Ksymena - awatar
Ksymena
30
Kasia - awatar
Kasia
5
Justyna - awatar
Justyna
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
10
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Marcin - awatar
Marcin
5
Edyta - awatar
Edyta
10
Łukasz - awatar
Łukasz
10
Malgorzata - awatar
Malgorzata
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij