Zbiórka Żeby ich życie było łatwiejsze - zdjęcie główne

Żeby ich życie było łatwiejsze

8 510 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Monika Zychma - awatar

Monika Zychma

Organizator zbiórki

Ogiery.

Wszystkie zostały zawrócone z drogi do rzeźni. Lacoste. Wicherek. Forest.


Lacoste: skazany hannover z syndromem Wooblera. Stał w  Pajęcznie we wrześniu 2018.

Świetne papiery ze świetnej  hodowli. Odpad. Oprócz Wooblera: grzybica i brodawczyca.

Wicherek: w 2018 r czekał  w Skaryszewie na swój wyrok. Został ułaskawiony . Ogier wnętr.

Forest  : zaawansowany ochwat wszystkich kopyt z dużą rotacją kości. Dzieci znalazły błąkającego się konika w  pobliskich krzakach (jakkolwiek nieprawdopodobnie to nie brzmi) .

Wszystkim próbujemy układać życie na nowo.

 A z ogierkami jest problem (nie bez przyczyny ogiery szybciej lądują w rzeźni niż klacze). Problem często się rozwiązuje w momencie kastracji: mogą być łączone  w stada, nie są  agresywne, nie dorwą się do klaczy.  Łatwiej znajdują nowy dom.

Chłopaki ze zbiórki  mają  problemy ze zdrowiem, dlatego muszą przejść kastrację w klinice.Przy tej okazji Lacoste będzie miał przeprowadzoną fachową diagnostykę Wooblera.

To wyjątkowi Chłopcy 😊 .  I fachowo muszą się pozbyć  klejnotów.

Nie jesteśmy w stanie pokryć tych kosztów: utrzymujemy kilkanaście koni, pomagamy innym potrzebującym.  Prosimy o pomoc . Bez jajek ich życie będzie łatwiejsze!

Koszty zbiórki obejmują : pobyt w klinice (badania, kastracja) ok 6 tys pln (przedstawimy fakturę) oraz koszty transportu : 2 tys pln i prowizję zbiórki: w sumie 8500. 

Dbamy o konie, które ratujemy. Prosimy o pomoc !

Aktualizacje


 • Monika Zychma - awatar

  Monika Zychma

  17.03.2019
  17.03.2019

  Cuda się zdarzają.
  Ogromnie budujące, że są ludzie, którzy potrafią zaufać, chociaż się nie znamy.

  Upadamy 10 razy, ale potem zdarza się cud.
  Skrzydła rosną. Szpony też, dla równowagi.
  I polubiłam Legię ;-).

  Pierwszy raz od dawna poczułam rodzaj ulgi z bycia człowiekiem.
  A konie, po diagnostyce i kastracji, zaczynają.nowy rozdział swojego trudnego życia.

  Dzieķuję!

8 510 zł  z 8 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Monika Zychma - awatar

Monika Zychma

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Ra24 - awatar
Ra24
8 300
Gabriela Loga - awatar
Gabriela Loga
20
Piotr J - awatar
Piotr J
20
Św.Cecylia - awatar
Św.Cecylia
50
Magdalena Michalska - awatar
Magdalena Michalska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij