Zbiórka Walka z Mukowiscydozą. - zdjęcie główne

Walka z Mukowiscydozą.

292 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Edyta Wykręt - awatar

Edyta Wykręt

Organizator zbiórki

 Prosimy do przychylenia się naszej prośby rodziców Kacpra Wykręt o pomoc finansową na leki,leczenie oraz niezbędną rehabilitację.

  Kacper choruje na mukowiscydozę bardzo ciężką nieuleczalną chorobę genetyczną,która systematycznie wyniszcza cały organizm,powoduje włóknienie narządów (np.płuca trzustka).Chorzy na tą chorobę są skazani  na przedwczesną śmierć i każdy z nich ze świadomością jej nieuleczalności a mimo to dzielnie stara się o jak najpełniejsze i najdłuższe życie.Na jego długość wpływ ma wiele czynników ;wiek chorego w momencie postawienia diagnozy(jakie zmiany nieodwracalne już zaszły)postaw rodziców i chorego wobec choroby(walka lub poddanie się) właściwe,okresowe,specjalistyczne leczenie:warunki socjalne rodziny(bytowe i finansowe).Zadaniem lekarzy,fizjoterapeutów i rodziców jest spowolnienie jej postępu,co jest równoznaczne z przedłużeniem życia osób dotkniętych tą chorobą.Nadzieja na dłuższe życie chorego można wiązać z transplantacją płuc,ale niestety taka operacja jest dla wielu polskich chorych na mukowiscydozę,jak na razie,nierealna.Do pewnego czasu rodziny mogą samodzielnie sprostać kosztom leczenia ich najbliższych ale następuje taki moment,że nie mają na to żadnych szans.Nie mogą zgromadzić odpowiednich środków by zakupić sprzęt i prowadzić właściwą rehabilitację.Trudno jest stosować się do wszystkich zaleceń lekarskich i wykupić leki na które nie ma zniżki.Rodzice Kacpra chcemy walczyć o każdy rok życia naszego syna,ale wiemy też,że bez pomocy z zewnątrz niewiele możemy.Dlatego prosimy o wsparcie nas w tej walce.


Aktualizacje


 • Edyta Wykręt - awatar

  Edyta Wykręt

  28.12.2018
  28.12.2018

  Zbieramy,na kamizelkę drenażowa Vibra Vest mobilna do rehabilitacji oddechowej dla syna Kacpra.Koszt takiej kamizelki to około 20.000 prosimy o pomoc chodź o wpłatę,niewielkiej sumy.Pozdrawiamy

  Zdjęcie aktualizacji 23 578

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Adam - awatar

  Adam

  20.04.2017
  20.04.2017

  zdrowia Kacper!!

  • Edyta Wykręt - awatar

   Edyta Wykręt - Organizator zbiórki

   28.12.2018
   28.12.2018

   Dziękuję

292 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Edyta Wykręt - awatar

Edyta Wykręt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Edyta Wykręt - awatar
Edyta Wykręt
50
Paulina Paluszkiewicz - awatar
Paulina Paluszkiewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Adam - awatar
Adam
81
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
EWELINA i IGA Daraszkiewicz - awatar
EWELINA i IGA Daraszkiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij