Zbiórka Ukraina -pomagamy uchodźcom - zdjęcie główne

Ukraina -pomagamy uchodźcom

24 771 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

ENGLISH VERSION BELOW

Wojna trwa już trzeci dzień. Tysiące osób z Ukrainy szuka bezpiecznego schronienia w Polsce. Choć wiele środowisk włącza się w pomoc, potrzeby są ogromne. 

Wspólnie z Centrum Wolontariatu w Lublinie zapewniliśmy już dach nad głową kilkudziesięciu uchodźcom (rodziny z małymi dziećmi), ale telefonów z prośbą o pomoc jest coraz więcej. Działamy cały czas. Współpracujemy ze służbami Wojewody pomagając w ośrodkach recepcyjnych w Dołchobyczowie, Lubyczy Królewskiej i Horodle. 

Prosimy Was o wsparcie finansowe, które pozwoli nam pokryć koszty dojazdu na granicę, do ośrodków recepcyjnych oraz zapłacić za czynsz, gaz, energię elektryczną w mieszkaniach, które udostępniamy uchodźcom. 

Każda złotówka jest teraz ważna. To gest solidarności w stronę naszych sąsiadów, którzy są w potrzebie. Wiedząc, że nigdy nas nie zawodzicie, prosimy o wsparcie. 

---

It is the third day since the war has broken out. Thousands of Ukrainians are searching for a safe heaven in Poland. Even though many individuals and organisations are trying to help, the needs are still enormous.

Together with the Volunteer Centre in Lublin we have already provided accommodation for a few dozen of refugees, families with young children, but we are getting more and more calls from those who need help. We’re working on end. We are cooperating with the Lublin Voivodeship by helping out in reception centres in Dołchobyczów, Lubycza Królewska and Horodło.

We are asking you for financial support which will allow us to cover the costs of transport to the border, to the reception centres as well as to pay the rent and the gas and electricity bills for the flats that we’re housing the refugees in.

Every penny counts now. It is a gesture of solidarity with our neighbours who are in need. Knowing that you never fail us, we are asking for your support.

---

Війна триває вже третій день.Тисячі людей з України шукає безпечного укриття у Польщі. Хоча багато середовищ доєднуються до допомоги, потреби надалі є великі.

Разом з Центром Волонтерства у Любліні ми вже запевнили дах над головою для кілька десятків біженців ( сім’ї з маленькими дітками), але телефонів з проханнями про допомогу все більше. Ми працюємо цілий час. Співпрацюємо зі службами Мера допомагаючи в осередках рецепційних в Дрогобичеві, Любичі Королівській і Городлі.

Просимо вас про фінансову допомогу, яка дозволить нам покрити кошти доїзду на кордон, до осередків рецепційних а також для покриття оплати за оренду, газ, електричну енергію в помешканнях, в яких проживають біженці.

Кожна сума є тепер важлива. Це вираз солідарності  для наших сусідів, які тепер в потребі. Ми знаємо, що ви ніколи нас не підводите, тому просимо про допомогу.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Solidarności Globalnej SSG - awatar

  Stowarzyszenie Solidarności Globalnej SSG

  05.03.2022
  05.03.2022

  Drodzy Darczyńcy,
  mija już 10-ty dzień inwazji militarnej wojsk rosyjskich na Ukrainę. Przez nasze centrum kryzysowe, które prowadzimy wspólnie z Centrum Wolontariatu w Lublinie, przewijają się setki uchodźców.
  Dzięki Wam możemy natychmiast reagować na ich potrzeby, a także podejmować nowe inicjatywy. Na przykład dzisiaj wystartowaliśmy z mobilnymi punktami medycznymi przy czterech przejściach granicznych w województwie lubelskim. Osoby, które przybywają z Ukrainy, osłabione po długiej i ciężkiej podróży, mogą skorzystać w nich ze wsparcia lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek.

  Dziękujemy, że nas wspieracie i pomagacie razem z nami!

  Zdjęcie aktualizacji 89 520

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.03.2022
  26.03.2022

  Boje, że zostane bez jedzenia bez prądu i w zimnym domu dlatego chciałabym was prosić o pomoc chociaż symbolicznie o zlitowanie się nade mną. https://www.dobrazbiorka.pl/coaxotnu60

 • Milosz - awatar

  Milosz

  27.02.2022
  27.02.2022

  Bądźmy razem z Ukraińcami!

24 771 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 102

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Leszek Horoszko - awatar
Leszek Horoszko
100
Just - awatar
Just
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Jolanta Arszczal - awatar
Jolanta Arszczal
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kornelia - awatar
Kornelia
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij