Ratujemy szczylki przed Radysami

1 135 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Zdążyć z pomocą dla szczeniąt zagrożonych Radysami.10 szczeniąt – gmina Bielsk Podlaski oraz gmina Zambrów.

Zgłoszone do Radys. Mamy szansę na ten moment uchronić 6, bo mamy dla nich miejsce, ale brak funduszy. Dla czterech z nużeńcem szukamy.

Dwa maluszki mają zaklepany dt w Podlaskiem – za weta oraz karmę.
Cztery maluszki muszą dojechać do Trójmiasta – za weta oraz karmę i przede wszystkim trzeba je tam dowieźć. 800 km w obie strony, auto na wodę nie jeździ.


Tworzymy tą zbiórkę na Waszą prośbę. Ale robimy to bez przekonania.
Nie możemy na innej zbiórce zebrać pieniędzy na nasze długi w lecznicy, więc tej zbiórki też nie widzimy sensu … Może nie powinniśmy tak pisać, ale już ta nasza szala goryczy i niemocy się przelała. Sami nie dajemy rady, bez Państwa pomocy nie damy rady. My nie wiemy jak prosić.
Nasza fundacja to 3 osoby. Utrzymujemy się tylko z datków od Państwa,nie mamy 1%, nie mamy dofinansowania od miasta/gminy.

Kwota zbiórki jest niemała. Pewnie zastanawiacie się skąd taka kwota ? To poniżej taka mała ściągawka, liczby mówią same za siebie...


Jednaszczepionka od wirusów i wścieklizna - 40 zl x 6 = 240zł
Jeden szczeniak niech 3 x dziennie zje 20 dkg suchej to ponad pół kilo x 30 dni to worek suchej trzeba lekko. I jak jakaś lepsza to powiedzmy 100 zł. O puszkach tu nie wspominamy nawet ...
Odrobaczenie 4-5 tabletek na 6 sztuk po 1/4 tabl i powtórka to około 10 tabletek x 4 zł = 40 zł
Sześć szczeniaków około 400 zł za pierwszy miesiąc. Potem  szczepienie kolejne, to 6 x 30zł = 180 zł + worek karmy  100 zł, to prawie  300zł. 

Czyli suma przygotowania tej szóstki szczeniąt do adopcji to około 700 zł plus koszt paliwa 400-500 zł, aby zawieźć maluchy przez pół Polski. Podsumowując kwota około 1100-1200 zł potrzebna
To kwoty oczywiście w przybliżeniu.

1 135 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Betty - awatar
Betty
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Dorota - awatar
Dorota
10
Diana Michałowska - awatar
Diana Michałowska
20
Monika Sylpaczuk - awatar
Monika Sylpaczuk
20
Anna M. - awatar
Anna M.
20
Beata Boruta - awatar
Beata Boruta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Joanna - awatar
Joanna
10
Agnieszka Ch - awatar
Agnieszka Ch
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij