Ratujemy szczylki przed Radysami

1 135 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Zdążyć z pomocą dla szczeniąt zagrożonych Radysami.10 szczeniąt – gmina Bielsk Podlaski oraz gmina Zambrów.

Zgłoszone do Radys. Mamy szansę na ten moment uchronić 6, bo mamy dla nich miejsce, ale brak funduszy. Dla czterech z nużeńcem szukamy.

Dwa maluszki mają zaklepany dt w Podlaskiem – za weta oraz karmę.
Cztery maluszki muszą dojechać do Trójmiasta – za weta oraz karmę i przede wszystkim trzeba je tam dowieźć. 800 km w obie strony, auto na wodę nie jeździ.


Tworzymy tą zbiórkę na Waszą prośbę. Ale robimy to bez przekonania.
Nie możemy na innej zbiórce zebrać pieniędzy na nasze długi w lecznicy, więc tej zbiórki też nie widzimy sensu … Może nie powinniśmy tak pisać, ale już ta nasza szala goryczy i niemocy się przelała. Sami nie dajemy rady, bez Państwa pomocy nie damy rady. My nie wiemy jak prosić.
Nasza fundacja to 3 osoby. Utrzymujemy się tylko z datków od Państwa,nie mamy 1%, nie mamy dofinansowania od miasta/gminy.

Kwota zbiórki jest niemała. Pewnie zastanawiacie się skąd taka kwota ? To poniżej taka mała ściągawka, liczby mówią same za siebie...


Jednaszczepionka od wirusów i wścieklizna - 40 zl x 6 = 240zł
Jeden szczeniak niech 3 x dziennie zje 20 dkg suchej to ponad pół kilo x 30 dni to worek suchej trzeba lekko. I jak jakaś lepsza to powiedzmy 100 zł. O puszkach tu nie wspominamy nawet ...
Odrobaczenie 4-5 tabletek na 6 sztuk po 1/4 tabl i powtórka to około 10 tabletek x 4 zł = 40 zł
Sześć szczeniaków około 400 zł za pierwszy miesiąc. Potem  szczepienie kolejne, to 6 x 30zł = 180 zł + worek karmy  100 zł, to prawie  300zł. 

Czyli suma przygotowania tej szóstki szczeniąt do adopcji to około 700 zł plus koszt paliwa 400-500 zł, aby zawieźć maluchy przez pół Polski. Podsumowując kwota około 1100-1200 zł potrzebna
To kwoty oczywiście w przybliżeniu.

1 135 zł z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób

Wpłaty: 16

Betty - awatar
Betty
5
Małgorzata - awatar
Małgorzata
100
Dorota - awatar
Dorota
10
Diana Michałowska - awatar
Diana Michałowska
20
Monika Sylpaczuk - awatar
Monika Sylpaczuk
20
Anna M. - awatar
Anna M.
20
Beata Boruta - awatar
Beata Boruta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Joanna - awatar
Joanna
10
Agnieszka Ch - awatar
Agnieszka Ch
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij