Zbiórka Potrzebne wsparcie dla Ramzesa - zdjęcie główne

Potrzebne wsparcie dla Ramzesa

655 zł z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Ramzes trafił do mnie kilka miesięcy temu.

Jego historia zarówno ta przed przyjazdem do dt jak i w trakcie pobytu jest bardzo długa i zawiła więc postaram skupić się na stanie terazniejszym.

Kocurek od samego początku walczy z biegunką.Podstawowy panel na alergeny wykazał ,że jest uczulony na dużo produktów :(

Może jeść tylko wołowinę,wieprzowinę,jagnięcinę i łososia.

Aktualnie został przestawiony na dietę BARF, która została rozpisana przez dietetyka.Pomimo tego,że Ramzes nie je tego na co jest uczulony nadal ma biegunkę :(

Przed wprowadzeniem barfa jego stan był bardzo zły.Nie trzymał kału i widać było,że czuje się bardzo zle, ....  bałam się,żę stanie się najgorsze.

Na szczęście Ramzes walczy i bardzo chciałby być w pełni zdrowy.Znalezc kochający dom i w końcu wieść szczęśliwe kocie życie...

Musimy dokupić jeszcze dwa suplementy ,których nam brakuje.Olej z łososia już przyjmuje,ale nam się skończył :( (Koszt ok 40zł)

Kora z wiązu została zalecona przez dietetyczkę.Jest bardzo duża szansa,że przyjmując ją Ramzes w końcu wygra walkę z biegunką.Jeśli nie to będzie zmieniana dieta... (koszt ok 40zł)

Chciałabym zrobić jeszcze dodatkowy rozszerzony panel pokarmowy - 260zł. Dzięki temu można będzie rozszerzyć dietę o inne składniki.

Oraz rozszerzony panel krwi,żeby sprawdzić w jakim stanie fizycznym jest i czy nic złego się nie dzieje.

Kolejnym wydatkiem jest waga kuchenna,która do przyrządzania barfa jest niezbędna.

Zobaczcie jak piękny jest ten kot.Tyle złego spotkało go w jego 6 letnim życiu...zasługuje na wszystko co najlepsze.

Niestety dla mnie są to ogromne koszty i dlatego bardzo proszę o wsparcie :(

"Niebieska sfora"

Komentarze


  • Mariola Szymonka - awatar

    Mariola Szymonka

    16.01.19
    16.01.19

    Powodzenia w walce o zdrowie Piękny Kocie!

655 zł z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Asia Tarasiewicz - awatar
Asia Tarasiewicz
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ełe Paw - awatar
Ełe Paw
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwanaz - awatar
Sylwanaz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij