Zbiórka Potrzebne wsparcie dla Ramzesa - zdjęcie główne

Potrzebne wsparcie dla Ramzesa

655 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Ramzes trafił do mnie kilka miesięcy temu.

Jego historia zarówno ta przed przyjazdem do dt jak i w trakcie pobytu jest bardzo długa i zawiła więc postaram skupić się na stanie terazniejszym.

Kocurek od samego początku walczy z biegunką.Podstawowy panel na alergeny wykazał ,że jest uczulony na dużo produktów :(

Może jeść tylko wołowinę,wieprzowinę,jagnięcinę i łososia.

Aktualnie został przestawiony na dietę BARF, która została rozpisana przez dietetyka.Pomimo tego,że Ramzes nie je tego na co jest uczulony nadal ma biegunkę :(

Przed wprowadzeniem barfa jego stan był bardzo zły.Nie trzymał kału i widać było,że czuje się bardzo zle, ....  bałam się,żę stanie się najgorsze.

Na szczęście Ramzes walczy i bardzo chciałby być w pełni zdrowy.Znalezc kochający dom i w końcu wieść szczęśliwe kocie życie...

Musimy dokupić jeszcze dwa suplementy ,których nam brakuje.Olej z łososia już przyjmuje,ale nam się skończył :( (Koszt ok 40zł)

Kora z wiązu została zalecona przez dietetyczkę.Jest bardzo duża szansa,że przyjmując ją Ramzes w końcu wygra walkę z biegunką.Jeśli nie to będzie zmieniana dieta... (koszt ok 40zł)

Chciałabym zrobić jeszcze dodatkowy rozszerzony panel pokarmowy - 260zł. Dzięki temu można będzie rozszerzyć dietę o inne składniki.

Oraz rozszerzony panel krwi,żeby sprawdzić w jakim stanie fizycznym jest i czy nic złego się nie dzieje.

Kolejnym wydatkiem jest waga kuchenna,która do przyrządzania barfa jest niezbędna.

Zobaczcie jak piękny jest ten kot.Tyle złego spotkało go w jego 6 letnim życiu...zasługuje na wszystko co najlepsze.

Niestety dla mnie są to ogromne koszty i dlatego bardzo proszę o wsparcie :(

"Niebieska sfora"

Komentarze


  • Mariola Szymonka - awatar

    Mariola Szymonka

    16.01.2019
    16.01.2019

    Powodzenia w walce o zdrowie Piękny Kocie!

655 zł  z 650 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Iwona Kulisz - awatar

Iwona Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Asia Tarasiewicz - awatar
Asia Tarasiewicz
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ełe Paw - awatar
Ełe Paw
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwanaz - awatar
Sylwanaz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij