Zbiórka Pomoc dla Łukasza-walka o życie - zdjęcie główne

Pomoc dla Łukasza-walka o życie

100 482 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 323 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Paulina Lisowska - awatar

Paulina Lisowska

Organizator zbiórki

      Życie ... choć mogłoby się wydawać, że jest długie i piękne to niejednokrotnie okazuje się, że bywa ulotne, kruche i mocno nieprzewidywalne ...

      Świat choć wydawałoby się, że zabrnął “daleko”, że ludzkość jest gotowa na WSZYSTKO, to w ostatnim czasie przekonaliśmy się, że wystarczy jedna chwila … jedna diagnoza, która może dotknąć każdego aby pokazać temu światu i tej samej ludzkości jacy tak naprawdę jesteśmy słabi... tym razem usłyszał ją nasz przyjaciel 31-letni Łukasz - młody, silny, ambitny, pełen pasji DJ. Członek Ekipy Lodowcowej aktywnie  uczestniczący w morsowaniu. Człowiek kochający podróżować... teraz my chcemy pomóc mu odbyć najważniejszą podróż, której celem jest jego własne życie i zdrowie.  

      Co raz trudniej każdemu z nas przewidzieć co przyniesie jutro, a naszemu przyjacielowi Łukaszowi “wczorajsze jutro” przyniosło RAKA MÓZGU... taką diagnozę usłyszał gdy w ciężkim stanie trafił do szpitala. 

     Łukasz już dziś stanął do walki z potworem; pierwsza, potężna i najważniejsza bitwa przed Nim....(operacja usunięcia guza), a  My Jego przyjaciele po prostu wiemy, że On tą bitwę wygra i nie chcemy czekać na “jutro” i już teraz, dziś zbroimy się przed kolejnymi bitwami, które stoczy ŁUKASZ. Te bitwy to długie leczenie (radioterapia) a co się z tym wiąże rehabilitacje, które będą wymagały dużo ciężkiej pracy, siły i czasu ale też środków finansowych. Każda złotówka, ba...każdy grosz zebrany na te właśnie rehabilitacje może się wydawać, że to broń małego kalibru w wojnie z rakiem, ale każdy doskonale wie, że ten kaliber “rośnie” w siłę dzięki wsparciu takich żołnierzy jak My Przyjaciele i wszystkich tych którzy chcą być częścią armii. Nie bądź bierny, wstąp do armii Łukasza … przekaż symboliczną “złotówkę”. 

Łukasz pomimo ciężkiego stanu fizycznego oraz psychicznego nie poddaje się !  

     Kochani wiele razy udowodniliście, że razem możemy wiele dokonać... pokażmy i tym razem, że są wśród nas dobre serducha, które nie są obojętne na ludzkie nieszczęście.  

Dlatego prosimy nawet o tą najmniejszą pomoc. ♥♥♥♥♥♥

                

                    W imieniu Łukasza oraz wszystkich bliskich DZIĘKUJEMY

16.05.2020

     Jeżeli śledzicie profil Łukasza na FB a dla tych, którzy jeszcze tego nie robią przekazuję informację, że nasz przyjaciel przeszedł wczoraj bardzo skomplikowaną 10 godzinną operację w Warszawskim szpitalu - pierwsza operacja zakończona sukcesem !

To pierwszy mały krok w tej "podróży" do  normalności !

Łukasz jest bardzo zmęczony ale nie poddaje się !

     Dziś czeka go kolejny rezonans aby ustalić dalsze kroki pozbycia się 9-centymetrowego glejaka oraz ustalenie dalszego leczenia.
 
     Łukasz osobiście przekazuje WIELKIE DZIĘKUJE dla wszystkich, którzy wsparli Go słowem, modlitwą oraz finansowo ! To wiele dla Niego znaczy w tak ciężkiej chwili.

Obiecał, że jeżeli poczuje się na siłach nagra dla Nas - Armii Łukasza - kilka słów.

Czekamy i wierzymy, że ta "podroż" szybko się zakończy i Łukasz wróci do swojego życia, rodziny, przyjaciół i całej reszty, która na Niego czeka.


26.05.2020

     Kolejne dni za Nami... trudne i wyczerpujące dni za Łukaszem ale daje rade ! Nasz Przyjaciel aktualnie przebywa w domu - odpoczywa po ciężkiej operacji podczas, której zostało usunięte ok.70% guza. Musi zregenerować siły na kolejną bitwę z tym "potworem", który nadal przeszkadza mu w powrocie do normalności. Pojawiają się problemy z mową, chodzeniem czy nawet najprostszą czynnością z którą dotychczas nie było problemu a każda z tych czynności przesiąknięta jest niemałym bólem i cierpieniem …


Ale co dalej ?

     Na tę chwilę czekamy na badania genetyczne aby ustalić dalsze leczenie … 

My jako Armia Łukasza wierzymy, że każdy kolejny dzień będzie przynosił tylko dobre wieści!  A sam Łukasz ? Trzyma się i to jest najważniejsze ! Walczy bo ma dla kogo ! 


Aktualizacje


 • Paulina Lisowska - awatar

  Paulina Lisowska

  16.05.20
  16.05.20

  Witajcie Kochani ! Jesteście niesamowici ! ♥♥♥♥♥♥ Trudno nam uwierzyć, że w tak krótkim czasie udało nam się uzbierać tak dużą sumę pieniędzy ! Przeszło to nasze najśmielsze oczekiwania ! Ale to wszystko dzięki Wam ! Dziękujemy ! :) Jeżeli jest jeszcze ktoś kto pragnie wesprzeć Łukasza symboliczną "złotówką" - kontynuujemy zbiórkę pieniędzy. Naszego Przyjaciela będzie czekać długie leczenie i rehabilitacje dlatego liczy się każda dodatkowa zebrana suma pieniążków. Łukasz ma świadomość, że ma ogromne wsparcie w bliskich, rodzinie ale też w ludziach o wielkim sercu, którzy nie znają Go osobiście a postanowili mu pomóc ! :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.09.20
  10.09.20

  Trzymaj się Łukasz!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.09.20
  02.09.20

  💪

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.08.20
  16.08.20

  Duzo sily do walki z tym "potworem"

 • Michał - awatar

  Michał

  10.08.20
  10.08.20

  Mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze!

 • Karo - awatar

  Karo

  10.07.20
  10.07.20

  Trzymam kciuki i z całego serca życzę zdrówka :*

100 482 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 323 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Paulina Lisowska - awatar

Paulina Lisowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 323

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Alicja - awatar
Alicja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek Piłat - awatar
Marek Piłat
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maja - awatar
Maja
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij