Zbiórka Pomoc dla Partnerów z Ukrainy - zdjęcie główne

Pomoc dla Partnerów z Ukrainy

36 531 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 222 osoby

English version below

Українська версія нижче

Wojna to tragedia setek tysięcy ludzi, których staje się udziałem. Najbardziej cierpią cywile, którzy z dnia na dzień zmuszeni są zostawić dorobek życia i uciekać w nieznane. Nie wiadomo czy wrócą na swoją ziemię i co tam zastaną.

Wojna dotknęła naszych sąsiadów, przyjaciół z partnerskich organizacji pomocowych. Nie możemy pozostać obojętni. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Centrum Wolontariatu w Lublinie organizujemy wsparcie.
Przed chwilą dostaliśmy prośbę z Drohobycza. W tamtejszej Caritas szykują się do przyjęcia uchodźców. Potrzebują wszystkiego: materacy, koców, środków czystości, produktów żywnościowych. Pracownicy Caritas intensywnie przygotowują się na przyjęcie pierwszej fali uchodźców ze wschodu.

Mamy tez partnerów w Kijowie, Charkowie, Stanisławowie, Mariupolu. Chcemy działać szybko, bo pomoc potrzebna będzie już za parę godzin. Bez Was nie damy rady. Dlatego prosimy Was o wsparcie naszej zbiórki. Zebrane środki przeznaczymy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy, wg wskazań Ojca Igora, który koordynuje akcją na miejscu. Każda kwota jest ważna. Prosimy, bo wiemy, że nigdy nie zawodzicie.

---

War is a tragedy for hundreds of thousands of people that it affects. Civilians suffer the most. They have to leave everything behind in an instant and escape into the unknown. They don’t know if they will ever come back home or what they will find in its place.

The war has affected our neighbours, our friends and partners from other NGOs. We cannot remain indifferent to that. Together with the Volunteer Centre Association in Lublin, we are going to provide support.
Just a moment ago we have received a plea for help from Drohobych. The Caritas there is preparing to welcome in refugees. They need everything: mattresses, blankets, hygiene products, food. The Caritas employees are working hard to provide help to the first ave of refugees from the East.

We also have partners in Kiev, Charkov, Ivano-Frankivsk and Mariupol. We must act quickly because the help will be needed in a few hours. We cannot make it without you. That is why we are asking you to support our fundraiser. Everything we raise will be used to buy the most needed goods according to Father Igor who is coordinating the activities there. Every penny counts. We are asking you because we know that you never fail us.

---

ДОПОМОГА ДЛЯ ПАРТНЕРІВ З УКРАЇНИ

Війна це трагедія для сотні тисяч людей, які це досвідчують. Найбільше страждають цивільні, які з дня на день змушені залишати свої домівки і втікати у невідоме. Невідомо, чи повернуться на свою землю і що там побачуть.

Війна торкнула наших сусідів і друзів з партнерських організацій. Ми не можемо залишитись байдужими. Разом з Товариством Центру Волонтерства у Любліні організовуємо підтримку.
Нещодавно ми отримали прохання з Дрогобича. У тамтешньому Карітасі готуються до прийняття біженців. Вони потребують усього: матраців, ковдр, чистячі засоби, засоби особистої гігієни, харчових продуктів. Працівники Карітас інтенсивно готуються до прийняття першої хвилі біженців зі сходу.

Ми маємо також партнерів в Києві, Харкові, Станіславові, Маріуполі. Ми хочемо діяти швидко, тому шо допомога буде потрібна вже за декілька годин. Без вас ми не впораємось. Тому просимо вас підтримати наш збір грошей. Зібрані гроші призначимо на закупленя найпотрібніших речей, про які говорить Отець Ігор, координатор акції на місці.
Кожна сума є важлива. Просимо, тому що знаємо, що ви ніколи не підводите.

Aktualizacje


 • Stowarzyszenie Solidarności Globalnej SSG - awatar

  Stowarzyszenie Solidarności Globalnej SSG

  20.03.2022
  20.03.2022

  W ubiegły piątek udało się wysłać 17 ton żywności, artykułów higienicznych, leków oraz innych potrzebnych rzeczy do naszych partnerów w Żytomierzu. To miasto oraz jego okolice przez ostatnie dni znajdowały się pod ostrzałem ze strony wojsk rosyjskich. Wsparcie już wczoraj trafiło do osób bezpośrednio doświadczających dramatu wojny.
  Dary przekazane zostały przez firmy polskie i zagraniczne. Niezbędne produkty mogliśmy dodatkowo kupić dzięki wsparciu z Państwa strony, za co z całego serca dziękujemy!
  W najbliższych dniach chcemy zorganizować kolejne duże transporty m.in. do Iwano-Frankowska i Charkowa.
  Aktualności można śledzić tu:
  https://www.facebook.com/StowarzyszenieSolidarnosciGlobalnej

  Zdjęcie aktualizacji 90 831

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.03.2022
  31.03.2022

  MUSZE TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJESC COKOLWIEK. DO TEJ PORY SZUKAŁAM PO KOSZACH ALE OD KILKU DNI NIC NIE MOGĘ ZNALEŹĆ. NIE MAM CO JEŚĆ, PRĄD MI ODCIELI BO MAM ZALEGŁOŚCI , NIE MOGĘ WYKUPIĆ LEKARSTW. BŁAGAM O POMOC. PROSZE JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ https://www.dobrazbiorka.pl/coaxotnu60

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2022
  29.03.2022

  MUSZE TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJESC COKOLWIEK. DO TEJ PORY SZUKAŁAM PO KOSZACH ALE OD KILKU DNI NIC NIE MOGĘ ZNALEŹĆ. NIE MAM CO JEŚĆ, PRĄD MI ODCIELI BO MAM ZALEGŁOŚCI , NIE MOGĘ WYKUPIĆ LEKARSTW. BŁAGAM O POMOC. PROSZE JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ https://www.dobrazbiorka.pl/coaxotnu60

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.03.2022
  17.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. Dziś SKOŃCZYŁY SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE W MĘCZARNIACH, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/gdy-umiera-przyjaciel,476

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.03.2022
  15.03.2022

  BŁAGAM PAŃSTWA 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏 Mogę tylko siąść I płakać, że nie mam pieniędzy na leczenie kotki mojej zmarłej żony, i że kotka umiera bez leczenia. https://naszefutrzaki.eu/nowotwor-zoladka,475

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.03.2022
  14.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. JUTRO KOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOTCE KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/blagam-czy-ktos-nam-pomoze,474

36 531 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 222 osoby

Wpłaty: 222

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata Krasicka - awatar
Beata Krasicka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
600
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wieslawa Tyziniec - awatar
Wieslawa Tyziniec
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij