Zbiórka Umęczony owczarek TOZ Głuszynek - miniaturka zdjęcia

Umęczony owczarek TOZ Głuszynek Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Umęczony owczarek TOZ Głuszynek - zdjęcie główne

Umęczony owczarek TOZ Głuszynek

570 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W czasie interwencji, w  piątkowy wieczór inspektor TOZ Głuszynek znalazł na poboczu drogi owczarka niemieckiego.  Zgłaszający podejrzewali, że psa potrąciło auto.  Pies był w bardzo złej kondycji ogólnej. Nie reagował na otaczające go osoby. Nie zwracał uwagi na dotyk i wołanie.  Bardzo wychudzony, zaniedbany, w rzepach i kołtunach. Przerośnięte pazury i brak mięśni świadczą o zupełnym braku ruchu. Możliwe, że pies był więziony w ciasnym kojcu lub pomieszczeniu. Brak woli życia i tragiczny stan ogólny sprawił, że zapadła decyzja o skróceniu cierpienia. Po przewiezieniu do lecznicy w psa wstąpiła ostatnia iskra życia. Wstał i pokazał, że chce żyć. Badanie kliniczne nie wykazało urazów czy złamań. Zdecydowaliśmy się na leczenie psa. Walczymy o niego.  Kroplówki, leki i jedzenie to początek drogi do normalnego życia. Pierwszego dnia nie miał siły jeść, karmę trzeba było rozwodnić...  Zbieramy na dalsze leczenie i diagnostykę. Mamy nadzieję, że na końcu jego drogi znajdzie się kochający dom. 


Potrzebujemy Waszego wsparcia. Oddział pozyskuje środki finansowe wyłącznie z darowizn. Obecnie konto bankowe świeci pustkami.  Liczymy tylko na Waszą hojność i wsparcie by ratować zwierzęta.  Na bieżąco będziemy zamieszczać informacje na naszym profilu na Facebooku.  Z góry dziękujemy za każdą wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  20.09.2018
  20.09.2018

  Zdrowiej sliczny Psiaku. Nie poddawaj sie! A Twoim opiekunom bardzo dziękuje za pomoc.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.2018
  13.09.2018

  Trzymaj się piesku!

570 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

stanisław - awatar
stanisław
50
Włodzimierz Osiński - awatar
Włodzimierz Osiński
20
Magda - awatar
Magda
240
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
I i P - awatar
I i P
40
ANNA B. - awatar
ANNA B.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Zimna - awatar
Monika Zimna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij