Zbiórka Umęczony owczarek TOZ Głuszynek - miniaturka zdjęcia

Umęczony owczarek TOZ Głuszynek

Zbiórka Umęczony owczarek TOZ Głuszynek - zdjęcie główne

Umęczony owczarek TOZ Głuszynek

520 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

W czasie interwencji, w  piątkowy wieczór inspektor TOZ Głuszynek znalazł na poboczu drogi owczarka niemieckiego.  Zgłaszający podejrzewali, że psa potrąciło auto.  Pies był w bardzo złej kondycji ogólnej. Nie reagował na otaczające go osoby. Nie zwracał uwagi na dotyk i wołanie.  Bardzo wychudzony, zaniedbany, w rzepach i kołtunach. Przerośnięte pazury i brak mięśni świadczą o zupełnym braku ruchu. Możliwe, że pies był więziony w ciasnym kojcu lub pomieszczeniu. Brak woli życia i tragiczny stan ogólny sprawił, że zapadła decyzja o skróceniu cierpienia. Po przewiezieniu do lecznicy w psa wstąpiła ostatnia iskra życia. Wstał i pokazał, że chce żyć. Badanie kliniczne nie wykazało urazów czy złamań. Zdecydowaliśmy się na leczenie psa. Walczymy o niego.  Kroplówki, leki i jedzenie to początek drogi do normalnego życia. Pierwszego dnia nie miał siły jeść, karmę trzeba było rozwodnić...  Zbieramy na dalsze leczenie i diagnostykę. Mamy nadzieję, że na końcu jego drogi znajdzie się kochający dom. 


Potrzebujemy Waszego wsparcia. Oddział pozyskuje środki finansowe wyłącznie z darowizn. Obecnie konto bankowe świeci pustkami.  Liczymy tylko na Waszą hojność i wsparcie by ratować zwierzęta.  Na bieżąco będziemy zamieszczać informacje na naszym profilu na Facebooku.  Z góry dziękujemy za każdą wpłatę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Magda - awatar

  Magda

  20.09.18
  20.09.18

  Zdrowiej sliczny Psiaku. Nie poddawaj sie! A Twoim opiekunom bardzo dziękuje za pomoc.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.09.18
  13.09.18

  Trzymaj się piesku!

520 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 13

Włodzimierz Osiński - awatar
Włodzimierz Osiński
20
Magda - awatar
Magda
240
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
I i P - awatar
I i P
40
ANNA B. - awatar
ANNA B.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Zimna - awatar
Monika Zimna
20
Yoana - awatar
Yoana
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij