Zbiórka Maciej Rusinek - TERAPIA LUBECKI - miniaturka zdjęcia

Maciej Rusinek - TERAPIA LUBECKI Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Maciej Rusinek - TERAPIA LUBECKI - zdjęcie główne

Maciej Rusinek - TERAPIA LUBECKI

28 762 zł  z 53 500 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Świątkowska - awatar

Paulina Świątkowska

Organizator zbiórki

Nie da się uciec od myślenia o własnej śmierci, będąc śmiertelnie chorym. 

ks .Kaczkowski

Glejak – guz mózgu 4 stopnia złośliwości …..

‘’Panie Maćku ta choroba to WYROK’’ to  słowa, które już na zawsze  zmieniły  jego życie (listopad 2015r). Człowiek o wielkim sercu, uczciwy, szlachetny, kochający ponad wszystko swoją rodzinę Kingę, Jagodę i Julka, który przyszedł na świat podczas choroby-to nasz Przyjaciel Maciej.

Maciek ma 39 lat a od niecałych dwóch lat walczy z wyrokiem. 2015 diagnoza i natychmiastowa  operacja . Potem radio i chemioterapia przez 14 miesięcy.

Po tym etapie medycyna szkolna nie miała nic do zaoferowania, Maciej na własną rękę stosował leczenia niekonwencjonalne, całe leczenia sfinansował sam.

Kilkanaście tygodni temu porażający opis Rezonansu – WZNOWA…..

W poszukiwaniu ratunku pojawia się światło w tunelu, innowacyjna metoda leczenia glejaka.

Maciek  w  lipcu 2017 dociera do lekarzy kwalifikujących  pacjentów  do inowacyjnej terapii TERAPI BANKIEWICZA - która jest na etapie badań klinicznych.

Terapia polega na wstrzyknięciu wirusa w guza, który będzie go od środka zwalczał.  Terapia Bankiewicza jest prowadzona przez polskiego lekarza w San Francisko który część badań klinicznych przeprowadza w Polsce.

Sierpień 2017 lekarz zapewniają go że jest idealnym pacjentem, ale każą czekać, bo ilość procedur w Polsce która pozwoli na zastosowanie tej terapii, opóźniają cały proces o 1 miesiąc. Lekarze zapewniają Maćka że dotrwa przez ten miesiąc, Maciek czeka.

Na początku września 2017 Maciek trafia ponownie na badania kwalifikujące do terapii i  znów cios, niestety progres choroby jest tak duży że nie można zastosować terapii u Maćka a guz jest już nieoperacyjny.

Co dalej.......

Maciek wraz z najbliższymi rozpoczyna intensywne poszukiwania, dowiaduje się o klinice w Meksyku która proponuje mu leczenie, i w kolejności dalszego leczenia u  Dr LUBECKIEGO 

86- letni Polak mieszkający w Stanach Zjednoczony (Sakramento) niekonwencjonalnymi sposobami, obiecuje pomoc.  Dr Lubecki twierdzi że wszystkie nowotwory są wynikiem obciążeń organizmu metalami ciężkimi, a to z koleji jest wynikiem dużej ilości kontaktu z urządzeniami elektronicznymi ( telefon, laptop itd....). I na ten cel chcielibyśmy prosić Państwa o pomoc. Każdy chowy wie jak bardzo kosztowne jest leczenie. Maciek jak tylko przejdzie pełne leczenie z sukcesem, będzie chciał opublikować wszystkie metody jakie udało mu się zebrać do leczenia tak groźnej choroby.

W imieniu Kingi Jagody i Julka prosimy Was o pomoc w ratowaniu naszego taty i męża, głęboko wierząc, że uda się ocalić życie Maćka i sprawić by kolejne urodziny Jagody i Julka odbywały się w pełnej rodzinie.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.11.2017
  20.11.2017

  Trzymam kciuki! Dasz radę!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.2017
  16.11.2017

  Panie Maćku, życzę, powrotu do zdrowia. Musi się udać!

 • Ada i Tomek - awatar

  Ada i Tomek

  16.10.2017
  16.10.2017

  Myślami i serduchami jesteśmy z Wami. Trzymamy mocno kciuki.

 • Bartek - awatar

  Bartek

  16.10.2017
  16.10.2017

  Zdrowia i siły. Będzie dobrze 😎

 • Bernadetta Strumińska - awatar

  Bernadetta Strumińska

  16.10.2017
  16.10.2017

  Trzymamy kciuki . Norbert z rodziną

28 762 zł  z 53 500 zł (Cel)
Wpłaciło 220 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Paulina Świątkowska - awatar

Paulina Świątkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 220

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maja - awatar
Maja
25
Piotr - awatar
Piotr
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij