Zbiórka Walka Gordona o więcej dni życia - zdjęcie główne

Walka Gordona o więcej dni życia

573 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Gordon to 13 letni psiak pod opieka Labradory.info. W dożywotnim domu tymczasowym jest od dwóch lat. Jak każdy pies pod opieka forum, Gordon jest schorowanym psem. Lata zaniedbań zrobiły swoje. Staruszek ma problemy ze stawami, zwyrodnienie kręgosłupa, problemy z wątrobą i często nie kontroluje czynności fizjologicznych. Zdarza mu się, że nieświadomie załatwia się w domu. Ostatnio stan seniora znacznie się pogorszył. Musimy więc wdrożyć  skuteczniejsze leczenie, aby Gordon, który nadal chce żyć, mógł normalnie funkcjonować. Niestety leczenie jest dość kosztowne. 

Gordon ma chęć do życia, co potwierdził nawet weterynarz, który od dwóch lat jest jego lekarzem. Największy problem to łapki, które odmawiają posłuszeństwa. Po konsultacji z weterynarzem wprowadzamy leczenie kwasem hialuronowym. Przed pierwszą dawką Gordon nie potrafił wstać, po podaniu pierwszej dawki, poczuł ulgę i porusza się całkiem ładnie. 

Dlatego postanowiłyśmy podjąć leczenie, które polega na cotygodniowym podawaniu kwasu.

Dodatkowo potrzebne są lepsze lekarstwa na wątrobę, bo wyniki po 3 miesiącach wzrosły dwukrotnie. 

Gordon zachwyca nas swoją wielką przemianą, tym jak się pięknie otworzył w domu tymczasowym. Jego wcześniejsze życie, to życie bezdomnego psa przy boku pijaczka... Nikt o niego nie dbał aż do momentu, kiedy przyszedł pod nasze skrzydła. Dlatego póki widać w nim wolę życia i lekarze widzą nadzieję, to będziemy o niego walczyć. Prosimy Was o tą walkę razem z nami.


 

Komentarze


 • Majk - awatar

  Majk

  15.11.2017
  15.11.2017

  Zdrówka 😉

 • Renata i psia paka - awatar

  Renata i psia paka

  14.11.2017
  14.11.2017

  Gordonku- trzymamy łapy <3

 • Agnieszka Olejniczak - awatar

  Agnieszka Olejniczak

  14.11.2017
  14.11.2017

  Zdrowia

573 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Pati i Lola - awatar
Pati i Lola
50
Beata Koster - awatar
Beata Koster
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Irena - awatar
Irena
50
Von Halski Yan - awatar
Von Halski Yan
10
Natalia - awatar
Natalia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
kasia - awatar
kasia
18
franek - awatar
franek
15
Majk - awatar
Majk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij