Zbiórka Pomóż przeżyć kotom miejskim! - zdjęcie główne

Pomóż przeżyć kotom miejskim!

60 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Każdego roku przychodzą na świat następne, niechciane zwierzęta. 

Żyją w piwnicach, śmietnikach i na ulicach...

Giną od chorób, z głodu, pod kołami samochodów, zamarzają, są trute czy zabijane w inny sposób...

Wiele rodzi się po to, by umrzeć nie zaznając w życiu  nic dobrego. 

Czy naprawdę chcemy, by dzisiejszy świat tak wyglądał dla tych zwierząt?


Sterylizacja jest jedyną pewną metodą zapobiegania niekontrolowanemu rozmnażaniu się zwierząt.

Od początku działalności stowarzyszenia ciężko pracujemy nad utrzymaniem stałej populacji zwierząt wolno żyjących w różnych częściach naszego miasta, gdzie żyje kilkaset kotów.


Kociak z poniższego zdjęcia to tylko jeden z przykładów, których każdego roku widujemy setki...

Qbik - kociak wyciągnięty spod ziemi, urodził się i żył pod rurami ciepłowniczymi biegnącymi pod nawierzchnią chodnika.

Niestety matka wyprowadziła go na powierzchnię w takim już stanie, że gałki oczne były skrajnie zainfekowane i nie do uratowania.

Przeszedł zabieg enkapsulacji gałek ocznych. Na szczęście szybko nauczył się żyć bez oczu i znalazł kochający dom, ale ile zwierząt ma tyle szczęścia???

Musimy pamiętać, że koty są niezbędne w każdym ekosystemie miasta, chronią nas przed gryzoniami i naszym obowiązkiem jest wspomóc ich prawidłowe funkcjonowanie w środowisku.

To właśnie na nas spoczywa obowiązek, by pomagać wszystkim tym zwierzętom, które pomocy potrzebują.


Stąd nasz apel do Państwa - pomóżcie nam pomagać!


Zbieramy na:

  • zakup wysoko energetycznej suchej karmy  dla kotów wolno żyjących,

  • zakup klatek żywołapek do odławiania kotów wolno bytujących na zabiegi i leczenie,

  • pokrycie kosztów sterylizacji kotów wolno bytujących,

  • pokrycie kosztów profilaktyki i leczenia kotów wolno żyjących.


             

 


Każde kilkanaście złotych to 1 kg wysokoenergetycznej karmy dla kotów wolno żyjących.

Każde kilkadziesiąt złotych to leczenie chorującego kota.

Każde kilkaset złotych to kilka kolejnych kastracji zapobiegających cierpieniom wielu istot...

Przez wzgląd na to, że my ludzie opanowaliśmy ten świat to również i my ponosimy odpowiedzialność za życie zwierząt domowych jak i dzikich. Na naszych barkach spoczywa misja, by zapewnić im godne życie... I tylko razem możemy coś zmienić.


Pomożesz?


60 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij