Zbiórka Na cito badanie Rezonans Magnety - zdjęcie główne

Na cito badanie Rezonans Magnety

821 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Robert Nowak - awatar

Robert Nowak

Organizator zbiórki

POTRZEBNE BADANIA NA SZYBKO!

Pomimo że nie udało się zebrać na całość badania zostało one wykonane dostaliśmy termin na dopłate 650 zl .

W planie był sam rezonans głowy ale po pokazaniu prześwietleń oraz badań filmów i zdjęć okazało się ze trzeba zrobić dodatkowo rezonans kregosłupa 

Potrzebne badanie rezonansu magnetycznego głowy i płynu mózgowo-rdzeniowego u Misi. Potrzeba wykonania tych badań jest bardzo pilna, ponieważ sunia prezentuje różne zaburzenia neurologiczne, których przyczyny nie udaje się ustalić w zwyczajnym badaniu zwierzęcia. 

Misia  jest ok. 7 letnią sunią, która przyjechała do nas z fundacji na dom tymczasowy w maju tego roku. Już wtedy nie wyglądała na zdrową. Po badaniach u weterynarza, które zrobiliśmy zaraz po jej przyjeździe wykryto u Misi głęboką niedoczynność tarczycy. Rozpoczęliśmy leczenie substytucyjne hormonów tarczycy z bardzo dobrym skutkiem. Wkrótce Misia znalazła dom stały. Niestety w czasie pobytu w tamtym miejscu pojawiły się u Misi drgawki oraz inne zaburzenia neurologiczne. Postanowiliśmy, że pies wraca do nas. Na nowo zrobiliśmy badania stężenia we krwi hormonów tarczycy, a także stężenia leków przeciw padaczkowych. Zadbaliśmy o regularne, o stałej porze dawkowanie leków. Mimo to jej stan nie poprawiał się na tyle na ile można by tego oczekiwać. Zaburzenia neurologiczne nadal się utrzymują, występują o zmiennym nasileniu i charakterze. Sunia miewa trudności z utrzymaniem równowagi i chodu, przewraca się, bardzo dużo śpi, nie reaguje na wołanie, zastyga w bezruchu, bywa że ma trudności z zachowaniem czystości między spacerami. Całość wgląda bardzo niepokojąco stąd ta potrzeba szybkiego badania rezonansem magnetycznym głowy aby ustalić przyczynę stanu rzeczy i podjąć właściwe leczenie. Kwota jaka potrzebna jest na to badanie to 1200 zł.

do tego dojdą prześwietlenia rtg oraz usuniecie chipa niezbędne do zrobienia rezonansu to koszt ok 300 zł. 

W imieniu Misi prosimy Szlachetnych Darczyńców o wsparcie przedsięwzięcia.

Opis badania będzie umieszczony na stronie FB

Dziękujemy w jej imieniu.

Więcej na fb 

Psie Ogonki Karola

Aktualizacje


 • Robert Nowak - awatar

  Robert Nowak

  29.11.2016
  29.11.2016

  Wczoraj bylo usuniecie Chipa i rtg

  Zdjęcie aktualizacji 1 853

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Beata Jankowska - awatar

  Beata Jankowska

  20.11.2016
  20.11.2016

  Good luck baby😘

821 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 26 osób
Robert Nowak - awatar

Robert Nowak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 26

Fiarot - awatar
Fiarot
10
Grzesiek i Edi - awatar
Grzesiek i Edi
20
Fiarot - awatar
Fiarot
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata - awatar
Beata
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij