Zbiórka URATOWANE Psy - DŁUG POZOSTAŁ ! - zdjęcie główne

URATOWANE Psy - DŁUG POZOSTAŁ !

200 zł  z 4 675 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

URATOWANE PSY – Joy, Bajka, Bella, Bambo, Bingo – JUŻ W SWOICH DOMACH – NAM POZOSTAŁ DŁUG W WYSOKOŚCI 4.675 zł !

Zawsze staramy się pomagać wszystkim potrzebującym zwierzętom, staramy się też odpowiadać na każde otrzymane zgłoszenie. Z takimi założeniami zakładałyśmy naszą Fundację. Tak było też i tym razem…W krótkim czasie pod naszą opiekę oprócz innych psiaków i kociaków trafiły: Bajka, Bella, Bambo, Bingo i Joy. Inne zwierzaki dość szybko znalazły nowe, wspaniałe domy - tytułowa piątka niestety dłużej musiała poczekać na nowych właścicieli…Bajka trafiła pod opiekę naszej fundacji w dniu 9 kwietnia po tym jak została wyrzucona z auta w Ulejowie. Sunia adoptowana została w dniu 31 sierpnia. Bingo był u nas od 04 czerwca, został wyrzucony z auta w lesie w Teodorach, na swój wymarzony dom czekał w hotelu aż do 07 października. Mimo pękającego w tym czasie w szwach hotelu, 18 kwietnia przyjęłyśmy też błąkającego się od kilku dni po Łasku Joya. Dla Joya udało się znaleźć odpowiedzialny dom w Bełchatowie dopiero pod koniec sierpnia. Bella koczowała przy Hotelu Kolumna Park, gdzie została wyrzucona. Była w naszym hotelu od 09 kwietnia do 13 sierpnia. Bella zamieszkała w Ldzaniu. Bambo pierwszy raz trafił pod naszą opiekę 03 marca. Psiak błąkał się przez dłuższy czas na osiedlu Przylesie w Łasku. Od sąsiadów bloku przy którym głównie przebywał, dowiedziałyśmy się, że wcześniej został przez kogoś pobity. W maju dla naszego Bamba trafił się domek, a my myślałyśmy, że psiak będzie w nim szczęśliwy…Niestety jego szczęście nie trwało długo, osoba która adoptowała psa, po około 2 miesiącach porzuciła go. Psiak ponownie 27 czerwca trafił do naszego hotelu. Dopiero 11 września został adoptowany przez wspaniałą rodzinę z Warszawy.W międzyczasie udało nam się pomóc również innym skrzywdzonym psom i kotom, o wszystkich możecie przeczytać na naszej stronie internetowej www.fundacjazwierzoluby.pl w zakładce „Uratowane przez Fundację”. Większość faktur udało nam się uregulować, niestety tych za Joya, Bajkę, Bellę, Bambo i Binga z uwagi na ich długi okres przebywania w hotelu nie jesteśmy w stanie zapłacić. Faktury oprócz kosztów hotelowania, obejmują również zabiegi kastracji, sterylizacji, leczenia, czipowania, odrobaczania, szczepienia przeciwko chorobom zakaźnym i przeciw wściekliźnie. Często trafiają do nas zwierzęta po wypadku, wymagające leczenia, wychudzone i zaniedbane. Niejednokrotnie z uwagi na krzywdy jakich doznały od poprzednich właścicieli, wymagają dłuższej pracy i socjalizacji. Wszystko to powoduje wzrost kosztów, mimo, iż Lecznica z której usług weterynaryjnych oraz hotelowania korzystamy oferuje nam niższe ceny.Mimo ogromnego długu, nie przestajemy pomagać – obecnie pod naszą opieką ( w hotelu i domach tymczasowych ) jest kilka psów i 15 kotów.Bardzo prosimy o pomoc – każda kwota jest dla nas bardzo cenna !Nadal chcemy pomagać, ale zdajemy sobie sprawę, że musimy spłacić obecny dług.Dzięki WASZEJ pomocy jest to możliwe! Za każdą przekazaną kwotę bardzo dziękujemy my i nasi podopieczni!


FAKTURY

URATOWANE PSY

Bambo u nas:

Bambo w nowym domu:

Bajka u nas:

Bajka w nowym domu:

Joy u nas:

Joy w nowym domu:

Bingo u nas:

Bingo w nowym domu:

Bella u nas:

Bella w nowym domu:

200 zł  z 4 675 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jolanta Szkopińska - awatar
Jolanta Szkopińska
40
K. Majkowska - awatar
K. Majkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij