Zbiórka Uratujmy Wegę! - zdjęcie główne

Uratujmy Wegę!

3 040 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Kilka miesięcy temu zjednoczyliśmy siły, żeby pomóc w leczeniu naszej weteranki Buni. Nie prosimy o pomoc często, ale dziś wracamy niestety z przypadkiem jeszcze bardziej tragicznym i rozrywającym serce na kawałki…

CEL ZBIÓRKI: Prosimy o wsparcie dla Wegi - cudownej kruczoczarnej labradorki, która ze względu na poważne schorzenie skóry wymaga kosztownego i długotrwałego leczenia. Jak bardzo sytuacja jest poważna widać po załączonych zdjęciach – stan Wegi jest opłakany… Szacujemy, że wstępne koszty leczenia wyniosą ok. 3000 złHISTORIA WEGI: O Wedze wiemy tylko tyle, że została przywieziona w kwietniu 2018 r. z miejscowości Tenczynek, gmina Krzeszowice. Samotna, w ponurym kojcu… Od teraz jest pod opieką labradory.org – została przewieziona do wspaniałego i wyjątkowego Domu Tymczasowego, który podjął się opieki nad tak bardzo potrzebującym labkiem. Sprawa jest bardzo świeża – dopiero po konsultacji weterynaryjnej będzie wiadomo, jak bardzo czasochłonny i kosztowny będzie plan leczenia Wegi. Nie ulega jednak wątpliwości, że jej stan jest poważny a pomoc potrzeba jak mało kiedy…

O WEDZE: Wega to przykład labka, który mimo całego cierpienia i zaniedbania przez człowieka wciąż ma piękne spojrzenie. Jest taka cicha, bezbronna i pokorna… Jak wiele skrzywdzonych przez los psiaków, całym sercem i merdającym ogonkiem dziękuje za najmniejszą dobroć, jaka ją spotyka od dobrych ludzi. Choćby było to kilka sekund głaskania…

NASZ APEL: Pomóżmy leczyć Wegę. To piękny pies, ma jeszcze szansę na prawdziwy, jedyny i wymarzony D-O-M… Pomóżmy jej wrócić do zdrowia. Nie pozwólmy jej stracić nadziei na lepsze jutro!

WPISY O WEDZE U NAS:

http://adopcje.labradory.org/wega-2/

Aktualizacje


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  13.11.2018
  13.11.2018

  Mamy to! 53 dni + 286 udostępnień + 70 wpłat od naszych cudownych darczyńców i oto mamy 101% kwoty niezbędnej na pokrycie kosztów leczenia Wegusi! Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele! Potrzebna kwota nie była bowiem mała a mimo to udało się… Wszystko dzięki Wam – miłośnikom zwierząt małych, średnich i dużych. Dziękujemy w imieniu własnym, a przede wszystkim Wegi, za zaangażowanie i każdą pomoc!!!

  Zdjęcie aktualizacji 21 864

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.10.2018
  31.10.2018

  Zdrowia :)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   31.10.2018
   31.10.2018

   Dziękujemy w imieniu Wegusi ♥

 • Monika z Grandem - awatar

  Monika z Grandem

  15.10.2018
  15.10.2018

  Powodzenia Wegusiu. Mam nadzieję że wygrasz tą walkę i cudowny domek:)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   16.10.2018
   16.10.2018

   Dziękujemy, też mamy taką nadzieję

 • Kasia - awatar

  Kasia

  12.10.2018
  12.10.2018

  Wracaj do zdrówka ślicznotko ❤

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   12.10.2018
   12.10.2018

   Dziękujemy w imieniu Wegusi ❤

 • Ola i Nero - awatar

  Ola i Nero

  11.10.2018
  11.10.2018

  Zdrowia Kruszynko!

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   11.10.2018
   11.10.2018

   Dziękujemy w imieniu Wegi

 • Ola i Nero - awatar

  Ola i Nero

  22.09.2018
  22.09.2018

  Jesteś Skarbem!

3 040 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Wpłaty: 70

Patrycja - awatar
Patrycja
20
Weronika Dziewońska - awatar
Weronika Dziewońska
10
Amigo - awatar
Amigo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Wenus - awatar
Anna Wenus
20
Michał Nocuń - awatar
Michał Nocuń
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij