Zbiórka Uratujmy Wegę! - zdjęcie główne

Uratujmy Wegę!

3 040 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Kilka miesięcy temu zjednoczyliśmy siły, żeby pomóc w leczeniu naszej weteranki Buni. Nie prosimy o pomoc często, ale dziś wracamy niestety z przypadkiem jeszcze bardziej tragicznym i rozrywającym serce na kawałki…

CEL ZBIÓRKI: Prosimy o wsparcie dla Wegi - cudownej kruczoczarnej labradorki, która ze względu na poważne schorzenie skóry wymaga kosztownego i długotrwałego leczenia. Jak bardzo sytuacja jest poważna widać po załączonych zdjęciach – stan Wegi jest opłakany… Szacujemy, że wstępne koszty leczenia wyniosą ok. 3000 złHISTORIA WEGI: O Wedze wiemy tylko tyle, że została przywieziona w kwietniu 2018 r. z miejscowości Tenczynek, gmina Krzeszowice. Samotna, w ponurym kojcu… Od teraz jest pod opieką labradory.org – została przewieziona do wspaniałego i wyjątkowego Domu Tymczasowego, który podjął się opieki nad tak bardzo potrzebującym labkiem. Sprawa jest bardzo świeża – dopiero po konsultacji weterynaryjnej będzie wiadomo, jak bardzo czasochłonny i kosztowny będzie plan leczenia Wegi. Nie ulega jednak wątpliwości, że jej stan jest poważny a pomoc potrzeba jak mało kiedy…

O WEDZE: Wega to przykład labka, który mimo całego cierpienia i zaniedbania przez człowieka wciąż ma piękne spojrzenie. Jest taka cicha, bezbronna i pokorna… Jak wiele skrzywdzonych przez los psiaków, całym sercem i merdającym ogonkiem dziękuje za najmniejszą dobroć, jaka ją spotyka od dobrych ludzi. Choćby było to kilka sekund głaskania…

NASZ APEL: Pomóżmy leczyć Wegę. To piękny pies, ma jeszcze szansę na prawdziwy, jedyny i wymarzony D-O-M… Pomóżmy jej wrócić do zdrowia. Nie pozwólmy jej stracić nadziei na lepsze jutro!

WPISY O WEDZE U NAS:

http://adopcje.labradory.org/wega-2/

Aktualizacje


 • labradory.org - awatar

  labradory.org

  13.11.18
  13.11.18

  Mamy to! 53 dni + 286 udostępnień + 70 wpłat od naszych cudownych darczyńców i oto mamy 101% kwoty niezbędnej na pokrycie kosztów leczenia Wegusi! Po raz kolejny udowodniliśmy, że razem możemy zdziałać naprawdę wiele! Potrzebna kwota nie była bowiem mała a mimo to udało się… Wszystko dzięki Wam – miłośnikom zwierząt małych, średnich i dużych. Dziękujemy w imieniu własnym, a przede wszystkim Wegi, za zaangażowanie i każdą pomoc!!!

  Zdjęcie aktualizacji 21 864

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.10.18
  31.10.18

  Zdrowia :)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   31.10.18
   31.10.18

   Dziękujemy w imieniu Wegusi ♥

 • Monika z Grandem - awatar

  Monika z Grandem

  15.10.18
  15.10.18

  Powodzenia Wegusiu. Mam nadzieję że wygrasz tą walkę i cudowny domek:)

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   16.10.18
   16.10.18

   Dziękujemy, też mamy taką nadzieję

 • Kasia - awatar

  Kasia

  12.10.18
  12.10.18

  Wracaj do zdrówka ślicznotko ❤

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   12.10.18
   12.10.18

   Dziękujemy w imieniu Wegusi ❤

 • Ola i Nero - awatar

  Ola i Nero

  11.10.18
  11.10.18

  Zdrowia Kruszynko!

  • labradory.org - awatar

   labradory.org - Organizator zbiórki

   11.10.18
   11.10.18

   Dziękujemy w imieniu Wegi

 • Ola i Nero - awatar

  Ola i Nero

  22.09.18
  22.09.18

  Jesteś Skarbem!

3 040 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Wpłaty: 70

Patrycja - awatar
Patrycja
20
Weronika Dziewońska - awatar
Weronika Dziewońska
10
Amigo - awatar
Amigo
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Wenus - awatar
Anna Wenus
20
Michał Nocuń - awatar
Michał Nocuń
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij