10 urodziny Fundacji KARUNA

5 440 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób

W tym roku nasza fundacja obchodzi 10 urodziny. I jedno marzenie, przetrwać kolejny rok by móc dalej skutecznie zmniejszać populację bezdomnych zwierząt. Działamy w szerokim zakresie. Mamy pod opieka grupę ponad 300 kotów wolno żyjących. Wspieramy osoby prywatne, które pomagają zwierzętom, szkolimy też wolontariuszy i organizacje, by mogły na swoim terenie wdrażać działania skutecznie i humanitarnie zmniejszające problem bezdomnych zwierząt i oczywiście sami bezpośrednio ratujemy zwierzęta w potrzebie. Tworzymy materiały edukacyjne w rozpowszechniamy je w całej Polsce. 

Stworzyliśmy też miejsce, w którym każdy może odwiedzić nas i naszych podopiecznych. Ostatnio odwiedzili nas uczniowie szkoły spod Mińska Mazowieckiego. Dzieciaki były zachwycone i wzruszone, że zwierzęta mogą być tak szczęśliwe, że mogą żyć w miejscu bez krat. Wkrótce opublikujemy materiał z tego spotkania.

Z okazji urodzin marzymy o zakupie palety dobrej jakości karmy Josera Carismo, co zabezpieczy naszych podopiecznych na kilka miesięcy. Pilnie musimy też zakupić styropianowe budki dla wolno żyjących kotów, tu każda ilość na wagę złota. A jesli się uda chcielibyśmy zakupić kolorową drukarkę laserową A-3, niezbędną do obsługi naszych szkoleń, które organizujemy dla wolontariuszy i organizacji. 

Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć niniejszą zbiórkę Serdecznie i głębi serca Dziękujemy. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi materiałami edukacyjnymi.

Aktualizacje


 • Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - awatar

  Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt"

  22.11.2019
  22.11.2019

  Ostatni czas nie jest dla nas łaskawy. W ciągu zaledwie tygodnia odeszła na zawsze nasza ukochana, dopiero czteroletnia Kazia. To kilka słów pożegnania... Musimy tu o niej napisać, po prostu, po ludzku musimy.
  "Wczoraj, 10 listopada, po godzinie 16 na zawsze zgasło nasze ukochane słoneczko.
  Nasza jedyna, niepowtarzalna, wyjątkowa Kazia. Kazimiera Helena. Miała zaledwie 4 lata. Umierała dokładnie 7 dni. Od wystąpienia pierwszych objawów, ostra niewydolność nerek odebrała ją nam dokładnie w jeden tydzień. Kaziulka, Kazitka, Kazik, cudem odratowana, gdy miała niewiele ponad dwa tygodnie, dałyśmy jej zaledwie cztery lata szczęśliwego życia. I nigdy nie pogodzę się z tym, że tylko 4 lata miałam zaszczyt towarzyszyć w jej życiu. Życiu, w którym mogła być sobą. Do niczego nie zmuszana, głaskana i przytulana wyłącznie wtedy, gdy ona tego chciała.
  Każdy, kto nas odwiedzał na pewno zapamiętał właśnie ją. Na zawsze pozostanie w naszych sercach."

  Zdjęcie aktualizacji 40 195

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.10.2019
  10.10.2019

  3mam kciuki

 • Aneta - awatar

  Aneta

  04.10.2019
  04.10.2019

  Powodzenia!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  27.09.2019
  27.09.2019

  Na komputer ☺️. Powodzenia

 • Agnieszka Jagos - awatar

  Agnieszka Jagos

  26.09.2019
  26.09.2019

  Na laptopa 🙂

  • Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - awatar

   Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - Organizator zbiórki

   26.09.2019
   26.09.2019

   Bardzo, bardzo Dziękujemy. Serce rośnie, że nie jesteśmy w tym kłopocie sami. Moc uścisków.

5 440 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób

Wpłaty: 108

Anna Tupin - awatar
Anna Tupin
20
Kawu - awatar
Kawu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Malgosia Borek - awatar
Malgosia Borek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij