10 urodziny Fundacji KARUNA

5 440 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

W tym roku nasza fundacja obchodzi 10 urodziny. I jedno marzenie, przetrwać kolejny rok by móc dalej skutecznie zmniejszać populację bezdomnych zwierząt. Działamy w szerokim zakresie. Mamy pod opieka grupę ponad 300 kotów wolno żyjących. Wspieramy osoby prywatne, które pomagają zwierzętom, szkolimy też wolontariuszy i organizacje, by mogły na swoim terenie wdrażać działania skutecznie i humanitarnie zmniejszające problem bezdomnych zwierząt i oczywiście sami bezpośrednio ratujemy zwierzęta w potrzebie. Tworzymy materiały edukacyjne w rozpowszechniamy je w całej Polsce. 

Stworzyliśmy też miejsce, w którym każdy może odwiedzić nas i naszych podopiecznych. Ostatnio odwiedzili nas uczniowie szkoły spod Mińska Mazowieckiego. Dzieciaki były zachwycone i wzruszone, że zwierzęta mogą być tak szczęśliwe, że mogą żyć w miejscu bez krat. Wkrótce opublikujemy materiał z tego spotkania.

Z okazji urodzin marzymy o zakupie palety dobrej jakości karmy Josera Carismo, co zabezpieczy naszych podopiecznych na kilka miesięcy. Pilnie musimy też zakupić styropianowe budki dla wolno żyjących kotów, tu każda ilość na wagę złota. A jesli się uda chcielibyśmy zakupić kolorową drukarkę laserową A-3, niezbędną do obsługi naszych szkoleń, które organizujemy dla wolontariuszy i organizacji. 

Wszystkim, którzy zechcą wesprzeć niniejszą zbiórkę Serdecznie i głębi serca Dziękujemy. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi materiałami edukacyjnymi.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - awatar

  Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt"

  22.11.2019
  22.11.2019

  Ostatni czas nie jest dla nas łaskawy. W ciągu zaledwie tygodnia odeszła na zawsze nasza ukochana, dopiero czteroletnia Kazia. To kilka słów pożegnania... Musimy tu o niej napisać, po prostu, po ludzku musimy.
  "Wczoraj, 10 listopada, po godzinie 16 na zawsze zgasło nasze ukochane słoneczko.
  Nasza jedyna, niepowtarzalna, wyjątkowa Kazia. Kazimiera Helena. Miała zaledwie 4 lata. Umierała dokładnie 7 dni. Od wystąpienia pierwszych objawów, ostra niewydolność nerek odebrała ją nam dokładnie w jeden tydzień. Kaziulka, Kazitka, Kazik, cudem odratowana, gdy miała niewiele ponad dwa tygodnie, dałyśmy jej zaledwie cztery lata szczęśliwego życia. I nigdy nie pogodzę się z tym, że tylko 4 lata miałam zaszczyt towarzyszyć w jej życiu. Życiu, w którym mogła być sobą. Do niczego nie zmuszana, głaskana i przytulana wyłącznie wtedy, gdy ona tego chciała.
  Każdy, kto nas odwiedzał na pewno zapamiętał właśnie ją. Na zawsze pozostanie w naszych sercach."

  Zdjęcie aktualizacji 40 195

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.10.2019
  10.10.2019

  3mam kciuki

 • Aneta - awatar

  Aneta

  04.10.2019
  04.10.2019

  Powodzenia!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  27.09.2019
  27.09.2019

  Na komputer ☺️. Powodzenia

 • Agnieszka Jagos - awatar

  Agnieszka Jagos

  26.09.2019
  26.09.2019

  Na laptopa 🙂

  • Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - awatar

   Fundacja "KARUNA - Ludzie dla Zwierząt" - Organizator zbiórki

   26.09.2019
   26.09.2019

   Bardzo, bardzo Dziękujemy. Serce rośnie, że nie jesteśmy w tym kłopocie sami. Moc uścisków.

5 440 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 108 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 108

Anna Tupin - awatar
Anna Tupin
20
Kawu - awatar
Kawu
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Malgosia Borek - awatar
Malgosia Borek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij