Zbiórka USG dla bezdomnego zwierzaka! - zdjęcie główne

USG dla bezdomnego zwierzaka!

4 570 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Bardzo prosimy o pomoc w zakupie aparatu USG do diagnostyki bezdomnych zwierząt!!!

Od kilkunastu lat prowadzimy Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Starogardzie Gdańskim. Od początku naszej działalności naszym najważniejszym celem jest polepszanie warunków bytowych oraz zapewnienie godnej opieki naszym zwierzętom. Budujemy nowe, przestronne kojce, modernizujemy te, które już są, wymieniamy budy i stwarzamy coraz lepsze warunki dla naszych podopiecznych. W tym roku udało nam się dokonać gruntowny remont gabinetu weterynaryjnego, w którym zakupiliśmy aparaturę do badań krwi. Dzięki niej możemy wykonać podstawowe badania niemal wszystkim podopiecznym.

 Teraz mamy szansę, by po dobrej cenie, zakupić używany aparat USG. Nie musimy tłumaczyć chyba, jak potrzebny jest to sprzęt do wstępnej diagnostyki przyjmowanych do schroniska zwierząt, często potrąconych, chorych, podejrzanych o urazy, ciąże oraz ropomacicze. Teraz z każdym przypadkiem musimy jeździć do zewnętrznej lecznicy, płacić, a tak, każdy zwierzak mógłby być badany na miejscu.... 

Prosimy o wsparcie, każdy datek, nawet najmniejszy przybliża nas do zrealizowania marzenia o możliwości przebadania każdego zwierzaka w schronisku.

Komentarze


 • Agata - awatar

  Agata

  27.11.18
  27.11.18

  Giving day !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.11.18
  01.11.18

  Pomagajmy zwierzakom .... bo KTO jak nie MY :****))))

 • Agata - awatar

  Agata

  16.10.18
  16.10.18

  Zbieramy !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.10.18
  15.10.18

  💓

 • Daniel i Aleksandra Skorczewscy - awatar

  Daniel i Aleksandra Skorczewscy

  09.10.18
  09.10.18

  Głowa do góry, damy radę👊

4 570 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 84 osoby

Wpłaty: 84

Hania - awatar
Hania
20
Marta - awatar
Marta
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
110
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kuehne+Nagel Wellingborough UK - awatar
Kuehne+Nagel Wellingborough UK
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij