Zbiórka Ustrzelić jedenastkę - zdjęcie główne

Ustrzelić jedenastkę

21 zł z 14 700 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Klaudia Żelazowska - awatar

Klaudia Żelazowska

Organizator zbiórki

Będzie krótko i na temat.

Od urodzenia jestem osobą z dysfunkcją wzroku

Zawsze starałam się żyć jak inni ale różnie bywało...

Dopóki nie odkryłam swojej pasji w życiu...

Od 5 lat trenuje strzelectwo pneumatyczne niewidomych i słabowidzących. Wiem, trochę dziwnie brzmi. Ale my też możemy strzelać. I robimy to znakomicie!! 

Do tej pory strzelałam ze wspólnej broni , która jest w moim klubie. Staramy się pozyskiwać środki z różnych źródeł. Ten sport jest bardzo kosztowny. Często z własnych środków zakupujemy różne części , strój i śrut. Moim marzeniem jest posiadać własną broń, która byłaby dopasowana do mnie a koszt jej zakupu przewyższa znacząco moje możliwości finansowe.

P.S. Powoli brakuje pułki na puchary i medale.... Heee... Ale mam apetyt na więcej!!

Na paraolimpiadę!!!

 A nowa broń przybliżyła by mnie do tego celu.

Tytuł "Ustrzelić jedenastkę" tyczy się punktacji stosowanej podczas zawodów. 

Najwyższy wynik w jednym strzale to 10,9 a ja chce kiedyś strzelić 11 :)

Pomożecie mi "ustrzelić jedenastkę" ??

Więcej o mnie i mojej pasji możecie posłuchać w reportarzu Radia Olsztyn. 


Aktualności


 • Klaudia Żelazowska - awatar

  Klaudia Żelazowska

  30.10.18
  30.10.18

  Mam złoto w Mixtach !!! Warto marzyć ale najlepiej jest spełniać marzenia!!

  Zdjęcie aktualności 21 357

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.10.18
  30.10.18

  Powodzenia !!

21 zł z 14 700 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Klaudia Żelazowska - awatar

Klaudia Żelazowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij