Zbiórka Zabieg dla Fleur - zdjęcie główne

Zabieg dla Fleur

2 450 zł  z 2 949 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 
Idzia Czapek - awatar

Idzia Czapek

Organizator zbiórki

01.07.2023 r.

Przyszły badania histopatologiczne. Rak okazał się łagodny, cała zagrożona strefa została wycięta. Rokowania są dobre 🥰

Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej księżniczki ❤️

Tę zbiórkę zamykam, możliwe, że będzie otworzona nowa na nią gdyż potrzebuje jeszcze powtórki tomografii komputerowej. Ale na razie chcemy dać jej odpocząć.


01.06.2023 r.

Nie chce zakładać nowej zbiórki, tutaj jest bardzo dobrze rozpisana historia Fleur. Niestety dzisiaj podczas sprawdzania czy wszystko w uszach się dobrze goi weterynarz wymacał guza na sutku. Koszt usunięcia jednej listwy mlecznej + histopatologia to 700 zł.

Błagam ta zbiórka musi dobić do 2 200 zł, Fleur zagraża to zdrowiu. Musimy wykonać zabieg jak najszybciej 🙏

________________________________________

Fleur to kocica znaleziona pod krzakiem: w zaawansowanej ciąży, scementowanymi uszami świerzbem oraz polipem w uchu środkowym. Fleur ma problemy z równowagą oraz nie jest w stanie wyprostować główki.

Koszt wyrwania polipa to ponad 2 tysiące, do tego musieliśmy wykonać Fleur badanie kardiologiczne - echo serca, gdyż takie są wymagania do poddania kocicy zabiegu. Fleur potrzebuje tego zabiegu na już, polip powoduje ciągle stany zapalne i zaburzenia równowagi 😞

Wyniki echa serca:

07.04.23 r. karta informacyjna z wykonanej tomografii

24.04.2023 r. odczyt z tomografii komputerowej

Dzisiaj udaliśmy się do Gliwickiej kliniki na konsultacje z radiologiem. Z tomografii komputerowej wyszło, że polipa nie ma. Jest za to inny problem - zapalenie ucha środkowego. W puszkach bębenkowych nagromadziła się gęsta wydzielina. Fleur została umówiona na zabieg endoskopem. Zostanie wykonane wkłucie, aby dostać się do puszki bębenkowej, aby wypłukać zalegająca wydzielinę. Wydzielina zostanie wysłana na posiew. Na podstawie wyników z posiewu zostanie przypisany antybiotyk. Więc to nie jest koniec leczenia i istnieje ryzyko nawrotu.

Tomografia komputerowa kosztowała nas 980 zł. Dzisiejsza wizyta 55 zł. Koszt zabiegu i posiewu 1 180 zł. Potem jeszcze wykupienie leków i kontrolę.

28.04.2023 r. karta informacyjna po zabiegu:

Bardzo prosimy o pomoc. Od pewnego czasu prowadzimy dom tymczasowy. Wraz z przyjaciółką oraz narzeczonym wyłapujemy, leczymy i prowadzimy adopcje kociaków. Nie ukrywam, że jest ciężko ale nie możemy zostawić ich bez pomocy. 

___________________________________________

Faktury oraz postępy będą wstawiane w zakładce "aktualizacje".

Będę wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę oraz udostępnienie ❤️

Aktualizacje


 • Idzia Czapek - awatar

  Idzia Czapek

  12.07.2023
  12.07.2023

  W opisie zbiórki znajdują się badania histopatologiczne.
  Bardzo dziękujemy za wsparcie 🥰

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Stanisław Smarsz - awatar

  Stanisław Smarsz

  28.03.2023
  28.03.2023

  <3

2 450 zł  z 2 949 zł (Cel)
Wpłaciło 68 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 
Idzia Czapek - awatar

Idzia Czapek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 68

Beata M - awatar
Beata M
30
Ewka - awatar
Ewka
20
Kasia - awatar
Kasia
20
Beata M - awatar
Beata M
30
Yona - awatar
Yona
100
Beata M - awatar
Beata M
25
Izabela - awatar
Izabela
15
Siegrida Minor - awatar
Siegrida Minor
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Beata M - awatar
Beata M
40

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij