Zbiórka Utrzymanie Ośrodka Adopcyjnego - miniaturka zdjęcia

Utrzymanie Ośrodka Adopcyjnego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Utrzymanie Ośrodka Adopcyjnego - zdjęcie główne

Utrzymanie Ośrodka Adopcyjnego

910 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ogromnym kosztem w funkcjonowaniu naszego Ośrodka Adopcyjnego są wydatki związane z funkcjonowaniem normalnego gospodarstwa domowego,tylko kilkukrotnie większe. Na tyle duże, że Igor ze zdjęcia łapie się za głowę :) . Zużywamy ogromne ilości ręczników papierowych, worków na śmieci (60 litrów i 35 litrów), płynów do podłóg, płyny do szyb i inne środki czystości, jednorazowych rękawiczek, podkładów higienicznych, mydła w płynie, proszku doprania, drewnianego żwirku dla kotów typu pellet. Należy pamiętać,że dbamy o czystość miejsca, w którym mieszka prawie 100 zwierząt. Zawsze staramy się aby jakość naszej opieki nad zwierzętami była na najwyższym, dostępnym dla nas poziomie. Te pozornie niedrogie rzeczy stanowią dla nas poważny koszt w skali miesiąca, a są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ośrodka.

Oprócz tego płacimy ogromne rachunki za energię elektryczną,wodę, a w zbliżającym się sezonie grzewczym również za zakup ekogroszku.


Organizacjetakie jak nasza nie otrzymują żadnych dotacji zbudżetu państwa czy gminy.Naszym jedynym źródłem utrzymania są darowizny. Dlanas każda kwota ma znaczenie.Nawet jeśli wynosi ona1,5, 10 czy 50 zł, to jest to dla nas cegiełka, dzięki którejutrzymujemy naszych podopieczny przez okrągły rok! 

Pomoc w pokrywaniu kosztów funkcjonowania naszego Ośrodka Adopcyjnego będzie dla naszego budżetu dużym odciążeniem

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
910 zł  z 3 500 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ola C. - awatar
Ola C.
100
Karolina - awatar
Karolina
20
Misio - awatar
Misio
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Asia - awatar
Asia
10
Dominika Kubiak - awatar
Dominika Kubiak
50
Olaa - awatar
Olaa
20
Ania - awatar
Ania
20
EwaL - awatar
EwaL
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij