Zbiórka Utrzymanie Ośrodka Adopcyjnego - miniaturka zdjęcia

Utrzymanie Ośrodka Adopcyjnego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Utrzymanie Ośrodka Adopcyjnego - zdjęcie główne

Utrzymanie Ośrodka Adopcyjnego

910 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ogromnym kosztem w funkcjonowaniu naszego Ośrodka Adopcyjnego są wydatki związane z funkcjonowaniem normalnego gospodarstwa domowego, tylko kilkukrotnie większe. Na tyle duże, że Igor ze zdjęcia łapie się za głowę :) . Zużywamy ogromne ilości ręczników papierowych, worków na śmieci (60 litrów i 35 litrów), płynów do podłóg, płyny do szyb i inne środki czystości, jednorazowych rękawiczek, podkładów higienicznych, mydła w płynie, proszku do prania, drewnianego żwirku dla kotów typu Cat's Best. Należy pamiętać,że dbamy o czystość miejsca, w którym mieszka prawie 100 zwierząt. Zawsze staramy się, aby jakość naszej opieki nad zwierzętami była na najwyższym, dostępnym dla nas poziomie. Te pozornie niedrogie rzeczy stanowią dla nas poważny koszt w skali miesiąca, a są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ośrodka.

Oprócz tego płacimy ogromne rachunki za energię elektryczną, wodę, a w sezonie grzewczym również za zakup ekogroszku.


Organizacje takie jak nasza nie otrzymują żadnych dotacji z budżetu państwa czy gminy. Naszym jedynym źródłem utrzymania są darowizny. Dla nas każda kwota ma znaczenie.Nawet jeśli wynosi ona 1, 5, 10 czy 50 zł, to jest to dla nas cegiełka, dzięki której utrzymujemy naszych podopieczny przez okrągły rok! 

Pomoc w pokrywaniu kosztów funkcjonowania naszego Ośrodka Adopcyjnego będzie dla naszego budżetu dużym odciążeniem

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
910 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ola C. - awatar
Ola C.
100
Karolina - awatar
Karolina
20
Misio - awatar
Misio
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Asia - awatar
Asia
10
Dominika Kubiak - awatar
Dominika Kubiak
50
Olaa - awatar
Olaa
20
Ania - awatar
Ania
20
EwaL - awatar
EwaL
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij