Zbiórka Ratunek dla Harnasia - zdjęcie główne

Ratunek dla Harnasia

1 761 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Karolina Urbanek - awatar

Karolina Urbanek

Organizator zbiórki

Witajcie kochani , każdy kto zna Harnasia i jego historie  wie jak dużo przeszedł w swoim życiu .Cudowni lekarze z Centrum Adopcyjnego Lecznicy ADA w Przemyślu podjęli się walki o jego życie . Okropna nużyca , chore nerki i cala lista innych chorób . Byla to długa walka o życie i zdrowie Harnasia. Na szczęście udało się! ❤️Odratowany w Centrum Adopcyjnym ADA , trafił do nas . Jako dorosły owczarek ważył zaledwie 23 kg ... ale żył i prognozy na przyszłość były dobre . Jest u nas prawie trzy lata,waga 43 kg ☺️trzymamy się zaleceń , dieta , kontrole weterynaryjne itp. Wszystko było pięknie i cudownie aż do tych wakacji 😥. Harnaś przestał jeść , samopoczucie było byle jakie , nikt w naszym mieście nie umiał nam pomóc. Trafiliśmy do Warszawy do kliniki specjslistycznej SPECVet , po konsultacji nefrologicznej postawiono diagnozę - przewlekła niewydolność nerek stadium 4 zaostrzenie 😥od tego momentu trwa walka o jego życie . Codziennie dożylnie i podskórne kroplówki PLASMALYTE,zastrzyki Omeprazol ,cała lista leków Nefrokrill, Cerenia, Zofran , Peritol, Controloc i ten nieszczęsny RENAGEL😞który niestety kosztuje 800zł a jest podstawowym lekiem w leczeniu naszego Harnasia . Stąd moja prośba , wspomóżcie kochani leczenie naszego psiaka i uzbierajmy na kolejną dawkę leku, już raz wspólnie nam się udało , wierzę ,że uda się i tym razem .Koszty leczenia są ogromne , za każda złotówkę będziemy bardzo wdzięczni 😘

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.10.2019
  09.10.2019

  Żałuję, że akurat teraz nie mogę więcej. Zdrowiej pieseczku.

  • Karolina Urbanek - awatar

   Karolina Urbanek - Organizator zbiórki

   10.10.2019
   10.10.2019

   Dziękujemy za wpłatę , każda kwota jest ogromna bo prosto z serca ❤️Dziękuje

1 761 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 41 osób
Karolina Urbanek - awatar

Karolina Urbanek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 41

JaninaKamoda - awatar
JaninaKamoda
200
Anna Jarek - awatar
Anna Jarek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Ewa Pietruszyńska - awatar
Ewa Pietruszyńska
20
Anna - awatar
Anna
5
Krystyna Odbieżałek - awatar
Krystyna Odbieżałek
50
Krystyna Odbieżałek - awatar
Krystyna Odbieżałek
50
Beata Sobota - awatar
Beata Sobota
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Miner - awatar
Miner
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij