Zbiórka Ratujmy świat małego Ksawerego - zdjęcie główne

Ratujmy świat małego Ksawerego

2 285 zł z 3 480 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Maleńki Ksawery ma już pół roku, po dwóch tygodniach od urodzenia trafił do szpitala z zapaleniem płuc, gdzie lekarz wykrył cytomegalie wrodzoną, wirus ten dotyka 1% noworodków, niestety Ksawery znalazł się w tej grupie. Leczenie jest bardzo kosztowne, Valcyte - zawiesina, którą dostaje doustnie kosztuje 1160 zł, nie jest refundowana, a taka dawka wystarcza na 3 tygodnie. Wraz z przybieraniem na wadze lek będzie wystarczał na krótszy okres. Dodatkowo u Ksawerego stwierdzono zanik mięśnia wzrokowego. Pomóż nam uratować jego zdrowie. 

2 285 zł z 3 480 zł (Cel)
Wpłaciły 43 osoby

Wpłaty: 43

Mariusz - awatar
Mariusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Natalia Brzuska - awatar
Natalia Brzuska
50
Anita - awatar
Anita
50
Zdrówka życzy Amelka - awatar
Zdrówka życzy Amelka
50
Paulina - awatar
Paulina
100
Anita - awatar
Anita
50
monika - awatar
monika
20
Monika Szlęk - awatar
Monika Szlęk
10
Krystian Mermer - awatar
Krystian Mermer
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij