Zbiórka Na rehabilitację i protezę nogi - zdjęcie główne

Na rehabilitację i protezę nogi

1 735 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Dominik Zarzycki - awatar

Dominik Zarzycki

Organizator zbiórki

Organizatorem zbiórki  jest Dominik Zarzycki .

Moja mama Wioletta Masiewicz 30 stycznia 2019 roku uległa bardzo ciężkiemu wypadkowi w wyniku, którego straciła nogę, ma ciężkie złamania rąk oraz połamaną miednicę. Wymaga wielu operacji oraz długotrwałej rehabilitacji. Proszę o pomoc finansową na zakup protezy i przeprowadzenie rehabilitacji, która może pomóc mojej mamie w samodzielnym fukcjonowaniu. 

Dziękujemy za każdą pomoc: Dominik Zarzycki i Wiktoria Zarzycka dzieci.


https://expressilustrowany.pl/makabryczny-wypadek-na-autostradzie-a2-kolo-emilii-zdjecia/ga/13851178/zd/33594062  

Kwota jaka jest potrzebna to około 100000zł. Zorganizowałem dwie zbiórki: Pierwsza na zrzutka.pl na kwotę 90000zł. Druga na: Pomagam.pl na kwotę 10000zł.

https://zrzutka.pl/dgz32g

W opisie na zdjęciu dodaje numer 1% podatku.

1 735 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Dominik Zarzycki - awatar

Dominik Zarzycki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

Grzegorz Zych - awatar
Grzegorz Zych
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Tokarski - awatar
Marcin Tokarski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Cichy - awatar
Cichy
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Emil Jen - awatar
Emil Jen
200
bartek wozniak - awatar
bartek wozniak
10
Ania - awatar
Ania
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij