Zbiórka Uzbierać 10612,88 zł w 7 dni - miniaturka zdjęcia

Uzbierać 10612,88 zł w 7 dni Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Uzbierać 10612,88 zł w 7 dni - zdjęcie główne

Uzbierać 10612,88 zł w 7 dni

250 zł  z 10 612 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

‼️PROSIMY O POMOC FINANSOWĄ‼️
 Do tej pory mogliśmy na Was liczyć ale bez pomocy nie damy rady przetrwać. Nie myślałam, że do tego może dojść ale na dzień dzisiejszy niestety nie możemy pomóc żadnemu zwierzakowi, dopóki nie spłacimy zadłużenia w lecznicy . Są to momenty, kiedy naprawdę wpadamy w długi i nasza sytuacja finansowa jest bardzo krucha. Ale rok 2017 był dla Nas wyjątkowo pracowity. Wysterylizowaliśmy 213 kotek, 68 kocurków i oraz 5 suczek. Ale to nie wszystko mamy parę chorych staruszków, które zapewne już u Nas zostaną Augustynka, Staruszek

Imka

Szeryf

Znajdek

Przy naszych schorowanych staruszkach, wizyty w klinice, nie są niczym niezwykłym. To codzienność. Ostatnie pół roku było podobne do lat ubiegłych. Jesień i zima to nie jest dobry czas dla staruszków. Starsze koty,  łatwiej się przeziębiają, choroby przewlekłe na jakie cierpią nasilają swoje objawy, zwyrodnienia stawów dają mocno o sobie znać, odzywają się zaburzenia krążenia. Trafiają się też koty potrzebujące operacji jak Dosia 

Nigdy nikomu nie odmawiamy Pomocy chociaż rozum podpowiada, że powinniśmy zakończyć Pomaganie, ale serce nie pozwala.

W lecznicy uzbierała się ogromna faktura do zapłacenia, za pół roku. 

Opiewa na ponad 14 168,40zł. Część już wpłaciliśmy ale i tak pozostało 10612,88zł Dla nas to ogromna suma. W tej chwili trudna do uzbierania. Z całego serca prosimy o wsparcie, każda najmniejsza wpłata będzie dla nas ogromną pomocą.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
250 zł  z 10 612 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Monika Fiedorczuk - awatar
Monika Fiedorczuk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Renia - awatar
Renia
50
Piotrek - awatar
Piotrek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paulina Tomaszewska - awatar
Paulina Tomaszewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij