Zbiórka Aby Jimmy mógł dojechać do domu! - zdjęcie główne

Aby Jimmy mógł dojechać do domu!

451 zł  z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Jestem zwierzolubem i pomagam bezdomnym psiakom i kociakom. Dziś proszę o pomoc dla Jimmy'ego - małego, skrzywdzonego przez ludzi pieska. Jimmy po krzywdzie, której doznał od człowieka ma szansę na kochający dom w Poznaniu!!! Musi tylko do niego dojechać i trzeba go odrobinkę wyposażyć. Potrzebne są pieniążki na grzecznościowy transport po kosztach paliwa, piesek musi też zostać zaczipowany i wyposażony na drogę w bezpieczne szelki i smycz. Dlatego bardzo Was proszę o wsparcie tej zbiórki, a za każdy wpłacony grosik w imieniu Jimmy'ego bardzo Wam dziękuję!!!

Oto jego historia:

Leżał w rowie, potrącony przez samochód, a ludzie go mijali... Porzucony w jednej ze wsi pod Radomskiem Jimmy, zawdzięcza życie przypadkowemu mężczyźnie, który zaczął szukać dla niego pomocy. Piesek podobno błąkał się pod lokalnym sklepem kilka dni, aż do dnia wypadku. Nieprzytomny, leżący na zmarzniętej ziemi Jimmy został zabrany i tak trafił do lecznicy weterynaryjnej. Badanie wykazało, że oprócz ogólnego potłuczenia, ran i zadrapań pies ma złamaną miednicę lewej łapki. Jimmy mógł trafić do schroniska o bardzo złej sławie, bo z takim owa gmina ma podpisaną umowę. Udało się jednak psiaka zabezpieczyć, połamane kości zaczęły się zrastać, a Jimmy zyskał czas potrzebny na znalezienie domu... I w  końcu udało się!!! Każdy wpłacony grosik to szansa dla pieska na NOWE ŻYCIE i za każdą wpłatę wraz z Jimmy'm SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Aktualizacje


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  19.05.2019
  19.05.2019

  Nowe życie Jimiego :) Teraz jest to pies przytulany i kochany :) To również dzięki Wam i Waszej pomocy! DZIĘKUJĘ!

  Zdjęcie aktualizacji 31 498

Komentarze


 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  21.02.2019
  21.02.2019

  Bądź już zawsze szczęśliwy, Jimmy!

  • Ewa Adamek - awatar

   Ewa Adamek - Organizator zbiórki

   23.02.2019
   23.02.2019

   Mam nadzieję, że tak będzie. W poniedziałek ustalony transport. Trzymajmy kciuki. Bardzo dziękujemy wraz z Jimmy'm za wsparcie i serdecznie pozdrawiamy!

 • magdalena - awatar

  magdalena

  21.02.2019
  21.02.2019

  powodzenia kochany!!

451 zł  z 380 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wieslawa Johnsen - awatar
Wieslawa Johnsen
50
Kamila Ziemieńska - awatar
Kamila Ziemieńska
50
Grazyna Babelek - awatar
Grazyna Babelek
100
Kinga Belotti - awatar
Kinga Belotti
50
Joanna Arvaniti - awatar
Joanna Arvaniti
20
Dagmara Harmaj - awatar
Dagmara Harmaj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij