Zbiórka Na pomoc malutkiej Jessie! - zdjęcie główne

Na pomoc malutkiej Jessie!

370 zł  z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Edit: Mała Jessie jest już bezpieczna w domu tymczasowym, skąd będzie szukać domu stałego. Dzięki Waszemu wsparciu udało się opłacić przygotowanie weterynaryjne kotki (testy FIV i FLEV, odrobaczenie, odpchlenie, czipowanie, szczepienie), transport po kosztach paliwa na trasie Radomsko - Gliwice oraz zakup kontenerka na podróż! OGROMNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE! To tylko dzięki Wam udało się odmienić los małej Jessie!!!

Mała Jessie została zabrana od patologicznej rodziny, gdzie trzymano ją w maleńkiej klatce. Jest kolejną ofiarą niekontrolowanego rozrodu zwierząt, które później w większości marnie kończą pozostawione same sobie, bez jakiejkolwiek opieki :( Tej maleńkiej trikolorce się poszczęściło, że wypatrzyło ją wrażliwe oko :) Kotka została już odpchlona i odrobaczona. Ma zrobione testy, które wyszły ujemne. Zostanie jeszcze zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym. Znalazło się dla niej miejsce w domu tymczasowym, do którego pojedzie wkrótce z inną kocią znajdą, z którego będą obie będą szukać domów stałych. Bardzo proszę Was, Kochani o pomoc! Za środki ze zbiórki zostanie opłacony transport kotki z Radomska do Katowic oraz koszty weterynaryjne i karma. 

Jestem osobą prywatną i pomagam zwierzakom na miarę swoich możliwości, a te nie są, niestety, zbyt wielkie, w stosunku do skali bezdomności, jaka jest w okolicach Radomska. Bardzo proszę, pomóżmy Jessie! Dostała szansę na lepsze życie! Musimy tylko jej troszkę pomóc. Za każdy wpłacony grosik ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ!

Aktualizacje


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  24.08.2019
  24.08.2019

  Jessie już w domu stałym. Dziękuję z całego serca za pomoc i wpłaty dla koteczki. To dzięki Wam udało się ją uratować, umieścić w dt i znaleźć jej dom stały. Dziękuję!

Komentarze


 • Gutek - awatar

  Gutek

  29.07.2019
  29.07.2019

370 zł  z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Krystyna Tarchała - awatar
Krystyna Tarchała
20
Janina - awatar
Janina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Oźka Ozimina - awatar
Karolina Oźka Ozimina
10
Wioletta Miszczuk - awatar
Wioletta Miszczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
magdalena witkowska - awatar
magdalena witkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgosia Siarka - awatar
Małgosia Siarka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij