Zbiórka Na pomoc malutkiej Jessie! - zdjęcie główne

Na pomoc malutkiej Jessie!

370 zł z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Edit: Mała Jessie jest już bezpieczna w domu tymczasowym, skąd będzie szukać domu stałego. Dzięki Waszemu wsparciu udało się opłacić przygotowanie weterynaryjne kotki (testy FIV i FLEV, odrobaczenie, odpchlenie, czipowanie, szczepienie), transport po kosztach paliwa na trasie Radomsko - Gliwice oraz zakup kontenerka na podróż! OGROMNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE! To tylko dzięki Wam udało się odmienić los małej Jessie!!!

Mała Jessie została zabrana od patologicznej rodziny, gdzie trzymano ją w maleńkiej klatce. Jest kolejną ofiarą niekontrolowanego rozrodu zwierząt, które później w większości marnie kończą pozostawione same sobie, bez jakiejkolwiek opieki :( Tej maleńkiej trikolorce się poszczęściło, że wypatrzyło ją wrażliwe oko :) Kotka została już odpchlona i odrobaczona. Ma zrobione testy, które wyszły ujemne. Zostanie jeszcze zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym. Znalazło się dla niej miejsce w domu tymczasowym, do którego pojedzie wkrótce z inną kocią znajdą, z którego będą obie będą szukać domów stałych. Bardzo proszę Was, Kochani o pomoc! Za środki ze zbiórki zostanie opłacony transport kotki z Radomska do Katowic oraz koszty weterynaryjne i karma. 

Jestem osobą prywatną i pomagam zwierzakom na miarę swoich możliwości, a te nie są, niestety, zbyt wielkie, w stosunku do skali bezdomności, jaka jest w okolicach Radomska. Bardzo proszę, pomóżmy Jessie! Dostała szansę na lepsze życie! Musimy tylko jej troszkę pomóc. Za każdy wpłacony grosik ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ!

Aktualności


 • Ewa Adamek - awatar

  Ewa Adamek

  24.08.19
  24.08.19

  Jessie już w domu stałym. Dziękuję z całego serca za pomoc i wpłaty dla koteczki. To dzięki Wam udało się ją uratować, umieścić w dt i znaleźć jej dom stały. Dziękuję!

Komentarze


 • Gutek - awatar

  Gutek

  29.07.19
  29.07.19

370 zł z 370 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Adamek - awatar

Ewa Adamek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Krystyna Tarchała - awatar
Krystyna Tarchała
20
Janina - awatar
Janina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Oźka Ozimina - awatar
Karolina Oźka Ozimina
10
Wioletta Miszczuk - awatar
Wioletta Miszczuk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
magdalena witkowska - awatar
magdalena witkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgosia Siarka - awatar
Małgosia Siarka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij