Zbiórka Mercedes dla OSP Wysoka - zdjęcie główne

Mercedes dla OSP Wysoka

232 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej

Organizator zbiórki

Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej (gmina-powiat Łańcut) https://www.facebook.com/wysoka.osp/ powstała w 1908r. Pierwszym samochodem bojowym był Żuk. W 2000r. został zakupiony GLM Lublin 3 bez zbiornika wodnego, bez którego nie ma możliwości prowadzenia szybkich działań gaśniczych. Brak możliwości wmontowania zbiornika wodnego oraz jakiegokolwiek sprzętu z powodu braku miejsca w pojeździe powoduje, że sprzęt kumuluje się w remizie oraz tracimy cenny czas na przełożenie go w zależności od rodzaju zdarzenia. Nasza OSP nie jest włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego (KSRG). Decyzją zarządu jest plan zakupu nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x4 i zbiornikiem wodnym (min. 500l) marki Mercedes Sprinter. 

Mając na uwadze dzisiejsze ceny samochodów ratowniczo-gaśniczych zdajemy sobie sprawę, że nowy samochód kosztuje około 250 tys. złotych i niestety nie jesteśmy w stanie sami uzbierać tak dużej kwoty. Z powodu 10 jednostek OSP w naszej gminie fundusze gminne są bardzo mocno ograniczone. W związku z tym zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli oraz sympatyków pożarnictwa o wsparcie finansowe naszej zbiórki, bo każda złotówka jest dla nas bardzo ważna. Na chwilę obecną mamy odłożone na ten cel ok. 10 tys. złotych a wciąż jest to kropla w morzu potrzeb. 

Obecnie Jednostka Operacyjno-Techniczna naszej OSP liczy 20 osób. Pozatym potencjał Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, która w 2016 roku startowała w zawodach wojewódzkich w Skołyszynie daje nam pewność na to, że w przyszłości to oni będą stać na straży bezpieczeństwa ludności w naszej miejscowości. Nowy samochód daje wiele więcej możliwości. Zachęci młodych ludzi do wstępowania w szeregi naszej jednostki i pozwoli szybciej i skuteczniej nieść pomoc.

Wszystkim darczyńcom z góry serdecznie dziękujemy i prosimy o udostępnienie zbiórki.

232 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej - awatar

Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

anonimowy darczyńca - awatar
anonimowy darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Dominik Nowak z Bratem - awatar
Dominik Nowak z Bratem
50
Patryk Kielar - awatar
Patryk Kielar
20
Paweł Folta - awatar
Paweł Folta
30
Grażyna Kotlińska - awatar
Grażyna Kotlińska
20
Albina Kochman - awatar
Albina Kochman
20
Popierajacy - awatar
Popierajacy
11
anonim - awatar
anonim
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij