Zbiórka Szczęściara bez szczęścia - zdjęcie główne

Szczęściara bez szczęścia

860 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Szczęściara trafiła pod opiekę Stowarzyszenia Grupa Ratuj, 25.05.2019 roku, od tego czasu intensywnie walczymy o uratowanie jej życia i zdrowia.

Pewna Pani, wyjmując rower z własnej piwnicy, znalazła w nim, maleńką, zaropiałą koteczkę. 

Kotka chyba wiedziała, że jest to jej jedyna szansa na ratunek i rozpaczliwie, uparcie, dreptała za człowiekiem. Pani zdecydowała się z nami skontaktować. Po dramatycznym apelu o pomoc, niezwłocznie pojechaliśmy po kocie maleństwo.

Stan kotki był przerażający. Okazało się, że Koci katar, doprowadził u niej, do skrajnego stanu zapalnego oka. Oczodoły były napuchnięte, oblepione ropą. 

Kot dosłownie przelewał się przez ręce. Jeszcze tego samego dnia, malutka trafiła do weterynarza. Mimo tygodniowego, intensywnego leczenia, z każdym dniem, stawało się bardziej oczywiste, że oka nie uda się uratować...

U Weterynarza padła diagnoza, mimo walki jaką podjęliśmy, niezbędna będzie amputacja prawego oka.

 Lewe oko, jest na szczęście w lepszym stanie. Niestety dopiero w trakcie operacji, okaże się czy zrost który na nim powstał jako powikłanie choroby, jest możliwy do usunięcia. Jeżeli nie, kotka będzie w przyszłości zupełnie niewidoma.

Zbieramy pieniądze na leczenie Szczęściary. Jej imię okazało się okrutnie przewrotne. Z jednej strony ma ogromne szczęście, że żyje a z drugiej, prawdopodobnie,  nigdy już nie będzie widzieć.

Sama operacja generuje ogromne koszty. Szczęściarze zmieniono antybiotyk na silniejszy i po tygodniu, jeżeli część ropy znajdującej się w oku, zejdzie, będzie można usunąć jej pęknięte od infekcji oko. Kotka ma małą masę ciała, waży jedynie 0,6 kg, dlatego zabieg obarczony jest ryzykiem.

Poza chorymi oczami, Szczęściara zachowuje się jak każdy, zdrowy maluch. Bawi się i broi, ma ogromny apetyt.  Mimo bólu jakiego z pewnością przysparza jej otwarta infekcja oka, jest bardzo radosnym i pogodnym kociakiem.

Po operacji i rekonwalescencji, będzie szukała kochającego domu. Pomóż Szczęściarze dojść do zdrowia i uRATUJmy ją razem!

860 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol - awatar
Karol
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anita - awatar
Anita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij