Zbiórka Szczęściara bez szczęścia - zdjęcie główne

Szczęściara bez szczęścia

860 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Szczęściara trafiła pod opiekę Stowarzyszenia Grupa Ratuj, 25.05.2019 roku, od tego czasu intensywnie walczymy o uratowanie jej życia i zdrowia.

Pewna Pani, wyjmując rower z własnej piwnicy, znalazła w nim, maleńką, zaropiałą koteczkę. 

Kotka chyba wiedziała, że jest to jej jedyna szansa na ratunek i rozpaczliwie, uparcie, dreptała za człowiekiem. Pani zdecydowała się z nami skontaktować. Po dramatycznym apelu o pomoc, niezwłocznie pojechaliśmy po kocie maleństwo.

Stan kotki był przerażający. Okazało się, że Koci katar, doprowadził u niej, do skrajnego stanu zapalnego oka. Oczodoły były napuchnięte, oblepione ropą. 

Kot dosłownie przelewał się przez ręce. Jeszcze tego samego dnia, malutka trafiła do weterynarza. Mimo tygodniowego, intensywnego leczenia, z każdym dniem, stawało się bardziej oczywiste, że oka nie uda się uratować...

U Weterynarza padła diagnoza, mimo walki jaką podjęliśmy, niezbędna będzie amputacja prawego oka.

 Lewe oko, jest na szczęście w lepszym stanie. Niestety dopiero w trakcie operacji, okaże się czy zrost który na nim powstał jako powikłanie choroby, jest możliwy do usunięcia. Jeżeli nie, kotka będzie w przyszłości zupełnie niewidoma.

Zbieramy pieniądze na leczenie Szczęściary. Jej imię okazało się okrutnie przewrotne. Z jednej strony ma ogromne szczęście, że żyje a z drugiej, prawdopodobnie,  nigdy już nie będzie widzieć.

Sama operacja generuje ogromne koszty. Szczęściarze zmieniono antybiotyk na silniejszy i po tygodniu, jeżeli część ropy znajdującej się w oku, zejdzie, będzie można usunąć jej pęknięte od infekcji oko. Kotka ma małą masę ciała, waży jedynie 0,6 kg, dlatego zabieg obarczony jest ryzykiem.

Poza chorymi oczami, Szczęściara zachowuje się jak każdy, zdrowy maluch. Bawi się i broi, ma ogromny apetyt.  Mimo bólu jakiego z pewnością przysparza jej otwarta infekcja oka, jest bardzo radosnym i pogodnym kociakiem.

Po operacji i rekonwalescencji, będzie szukała kochającego domu. Pomóż Szczęściarze dojść do zdrowia i uRATUJmy ją razem!

860 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób

Wpłaty: 28

Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patrycja - awatar
Patrycja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karol - awatar
Karol
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anita - awatar
Anita
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij