Zbiórka rachunek za życie Minki - zdjęcie główne

rachunek za życie Minki

840 zł z 819 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Rachunek za życie i rachunek za śmierć :( 

W miejscowości Mianowice, zupełnie cichuteńko, bez proszenia o pomoc, bez szans na lepsze jutro i co najgorsze jak się okazało, bez szans na przeżycie tliło się istnienie maleńkiej suni, która otrzymała imię od Inspektorów OTOZ Animals - Minka.

Skryta w ściany zimnej, dziurawej budy, miała urodzić kolejny raz. 

Myśleliśmy, że najgorsze za nami, tymczasem śmierć zaczęła zbierać swoje żniwa !!!

Minka nie była w stanie urodzić samodzielnie swych szczeniąt. 

Uwiązana na łańcuchu, nie miała możliwości ucieczki przed gwałtami okolicznych psów.

Nikt, kompletnie NIKT !!! nie uchronił Jej przed wyżyciem się psów o znacznie większych gabarytach niż Ona, co doprowadziło do okrutnej w skutkach ciąży :(

Gdyby nie nasza interwencja w ostatniej chwili - dziś Minki nie byłoby z nami, ponieważ umarłaby w niewyobrażalnych bólach, próbując urodzić OGROMNE, PONAD JEJ MOŻLIWOŚCI szczenięta . 

Próbowałaby bezskutecznie :( , tracąc siły, będąc z tym zupełnie sama, z braku pomocy doprowadzając do obumierania kolejnych płodów w Jej maleńkim ciałku, a na końcu sama tracąc życie .

W tragedii jaka nas zastała 

BŁAGAMY O POMOC :( 

KOSZT RATOWANIA ŻYCIA JEST PONAD NASZE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE :( 

Nie mogliśmy przecież postąpić inaczej ... 

Komentarze


 • Alina Filipek-Ziółkowska - awatar

  Alina Filipek-Ziółkowska

  14.01.19
  14.01.19

  Malutka obyś doświadczała już tylko dobra od ludzi. Wszystkiego dobrego Maleńka !

 • Monika Orkisz - awatar

  Monika Orkisz

  14.01.19
  14.01.19

  💖😢💖

840 zł z 819 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mirabelka - awatar
Mirabelka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
245
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
J K K - awatar
J K K
35
Joanna Okoniewska - awatar
Joanna Okoniewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij