Zbiórka rachunek za życie Minki - zdjęcie główne

rachunek za życie Minki

840 zł  z 819 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Rachunek za życie i rachunek za śmierć :( 

W miejscowości Mianowice, zupełnie cichuteńko, bez proszenia o pomoc, bez szans na lepsze jutro i co najgorsze jak się okazało, bez szans na przeżycie tliło się istnienie maleńkiej suni, która otrzymała imię od Inspektorów OTOZ Animals - Minka.

Skryta w ściany zimnej, dziurawej budy, miała urodzić kolejny raz. 

Myśleliśmy, że najgorsze za nami, tymczasem śmierć zaczęła zbierać swoje żniwa !!!

Minka nie była w stanie urodzić samodzielnie swych szczeniąt. 

Uwiązana na łańcuchu, nie miała możliwości ucieczki przed gwałtami okolicznych psów.

Nikt, kompletnie NIKT !!! nie uchronił Jej przed wyżyciem się psów o znacznie większych gabarytach niż Ona, co doprowadziło do okrutnej w skutkach ciąży :(

Gdyby nie nasza interwencja w ostatniej chwili - dziś Minki nie byłoby z nami, ponieważ umarłaby w niewyobrażalnych bólach, próbując urodzić OGROMNE, PONAD JEJ MOŻLIWOŚCI szczenięta . 

Próbowałaby bezskutecznie :( , tracąc siły, będąc z tym zupełnie sama, z braku pomocy doprowadzając do obumierania kolejnych płodów w Jej maleńkim ciałku, a na końcu sama tracąc życie .

W tragedii jaka nas zastała 

BŁAGAMY O POMOC :( 

KOSZT RATOWANIA ŻYCIA JEST PONAD NASZE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE :( 

Nie mogliśmy przecież postąpić inaczej ... 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Alina Filipek-Ziółkowska - awatar

  Alina Filipek-Ziółkowska

  14.01.2019
  14.01.2019

  Malutka obyś doświadczała już tylko dobra od ludzi. Wszystkiego dobrego Maleńka !

 • Monika Orkisz - awatar

  Monika Orkisz

  14.01.2019
  14.01.2019

  💖😢💖

840 zł  z 819 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mirabelka - awatar
Mirabelka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
245
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
J K K - awatar
J K K
35
Joanna Okoniewska - awatar
Joanna Okoniewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij