Zbiórka rachunek za życie Minki - zdjęcie główne

rachunek za życie Minki

840 zł  z 819 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Rachunek za życie i rachunek za śmierć :( 

W miejscowości Mianowice, zupełnie cichuteńko, bez proszenia o pomoc, bez szans na lepsze jutro i co najgorsze jak się okazało, bez szans na przeżycie tliło się istnienie maleńkiej suni, która otrzymała imię od Inspektorów OTOZ Animals - Minka.

Skryta w ściany zimnej, dziurawej budy, miała urodzić kolejny raz. 

Myśleliśmy, że najgorsze za nami, tymczasem śmierć zaczęła zbierać swoje żniwa !!!

Minka nie była w stanie urodzić samodzielnie swych szczeniąt. 

Uwiązana na łańcuchu, nie miała możliwości ucieczki przed gwałtami okolicznych psów.

Nikt, kompletnie NIKT !!! nie uchronił Jej przed wyżyciem się psów o znacznie większych gabarytach niż Ona, co doprowadziło do okrutnej w skutkach ciąży :(

Gdyby nie nasza interwencja w ostatniej chwili - dziś Minki nie byłoby z nami, ponieważ umarłaby w niewyobrażalnych bólach, próbując urodzić OGROMNE, PONAD JEJ MOŻLIWOŚCI szczenięta . 

Próbowałaby bezskutecznie :( , tracąc siły, będąc z tym zupełnie sama, z braku pomocy doprowadzając do obumierania kolejnych płodów w Jej maleńkim ciałku, a na końcu sama tracąc życie .

W tragedii jaka nas zastała 

BŁAGAMY O POMOC :( 

KOSZT RATOWANIA ŻYCIA JEST PONAD NASZE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE :( 

Nie mogliśmy przecież postąpić inaczej ... 

Komentarze


 • Alina Filipek-Ziółkowska - awatar

  Alina Filipek-Ziółkowska

  14.01.2019
  14.01.2019

  Malutka obyś doświadczała już tylko dobra od ludzi. Wszystkiego dobrego Maleńka !

 • Monika Orkisz - awatar

  Monika Orkisz

  14.01.2019
  14.01.2019

  💖😢💖

840 zł  z 819 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mirabelka - awatar
Mirabelka
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
245
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
J K K - awatar
J K K
35
Joanna Okoniewska - awatar
Joanna Okoniewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij