Zbiórka #LepszeŻycie - zdjęcie główne

#LepszeŻycie

26 268 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 843 osoby
Klaudia Kołodziej - awatar

Klaudia Kołodziej

Organizator zbiórki

Nazywam się Aleksander Kołodziej. Mam 15 lat. Tej informacji by nie było gdyby nie historia jaka spotkała mnie i moją rodzinę. 

Chciałbym w tych kilku zdaniach dotrzeć do Was i choć w części przedstawić dramatyczną sytuacje jaka mnie spotkała, jest mi naprawdę bardzo ciężko, jednak wierzę w to, wierzę że możesz mi pomóc.

Do 10 roku życia byłem normalnym, dobrze rozwijającym się chłopcem. Od kwietnia 2013r. zaczęły się ze mną dziać różne dziwne rzeczy. Dokładnie 6 kwietnia zasłabłem po raz pierwszy  i miałem problem z widzeniem. Trwało to bardzo krótko. Później jednak zasłabnięcia i krótkie utraty przytomności powtarzały się, doszły do tego chwilowe zaniki pamięci … zaczęły się pobyty w szpitalach i zabójcza DIAGNOZA – CHOROBA METABOLICZNA ALD – jest to niezwykle rzadka choroba o podłożu genetycznym w walce z którą na chwile obecną Lekarze, Naukowcy i Medycyna na całym świecie jest bezsilna i bezradna.Mój wzrok zaczął się pogarszać… 

W tej chwili nie widzę, przestałem mówić, nie poruszam się samodzielnie, niestety już nie chodzę. Oznacza to tylko jedno. Bardzo niszczycielska choroba niesamowicie szybko postępuje.Rodzice i Siostra podporządkowali całe życie w walce o moje zdrowie i życie.

Ta straszna Choroba zabrała mi wszystko… Moje marzenia pomysły, których mam pełną głowę, aktualnie muszę odłożyć na później…

Cały czas wymagam specjalistycznej rehabilitacji, troskliwej opieki oraz specjalnej pielęgnacji, ale tym, aż tak bardzo się nie martwię ponieważ jest przy mnie cały czas moja kochana Mama – w każdy dzień i każdą noc. Wierzę że będę zdrowy, wierze że będę żyć. 

Zapewniam Was że, potrzebuje waszej pomocy, pomóżcie mi poprawić jakość życia i możliwość ciągłej rehabilitacji, której tak bardzo potrzebuje.

Aleksander Kołodziej

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2019
  14.06.2019

  Dużo siły, zdrowia i miłości.

 • Kasia - awatar

  Kasia

  14.06.2019
  14.06.2019

  Powodzenia........ Trzymam bardzo mocno kciuki! :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.06.2019
  10.06.2019

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.06.2019
  09.06.2019

  Wpłacone i zachęcam innych do pomocy!!!

 • Patrycja P - awatar

  Patrycja P

  09.06.2019
  09.06.2019

  Dużo zdrowia dla małego bohatera

26 268 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 843 osoby
Klaudia Kołodziej - awatar

Klaudia Kołodziej

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 843

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gabriela - awatar
Gabriela
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Taki sobie MARIUSZ - awatar
Taki sobie MARIUSZ
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
10
Paweł - awatar
Paweł
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij