Zbiórka Wydarzenie kulturalno edukacyjne - zdjęcie główne

Wydarzenie kulturalno edukacyjne

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Zbieramy na zorganizowanie wydarzenia kulturalno edukacyjne, które pomoże jeszcze lepiej edukować i pomagać osobom po kryzysach.

   Jesteśmy Stowarzyszeniem Rodzin i Przyjaciół Osób Mniejszych Szans "Więź" już 15 lat wspiermy, pomagamy i aktywizujemy społecznie osoby po kryzysach psychicznych i ich rodziny. Edukujemy różne środowiska społeczne na tematy dotyczące zdrowia psychicznego.  11.10.2019 w Restauracji  "Anużwiedelec", w Szczecinie przy ul Ogińskiego od godz 15.30 do 20.00 będzie można podziwiać twórczość artystyczną osób niepełnosprawnych, wysłuchać poezji, dowiedzieć się jak zadbać o zdrowie psychiczne swojego dziecka, posłuchać pięknego śpiewu wokalistki Marii Radoszewskiej no i oczywiście zdmuchnąć świeczki z jubileuszowego tortu.      

Tych, którzy mają możliwość zapraszamy na nasze spotkanie. Żeby jednak ta uroczystość doszła do skutku brakuje nam 1000 zł. Będziemy wdzięczni za każdą przelaną na nasze konto złotówkę. Więcej o Stowarzyszeniu Więź dowiecie się z naszej strony. www.wiez.org.pl. 

Zdjęcia pochodzą z organizowanego przez nasze Stowarzyszenie razem z Domem Kultury 13 MUZ. 8.10 2018 wydarzenia Od Rozpaczy Do Tańca  w Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, w  tym roku też będziemy świętować to wydarzenie razem z Wami.

  

Aktualizacje


 • STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB MNIEJSZYCH SZANS "WIĘŹ" - awatar

  STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB MNIEJSZYCH SZANS "WIĘŹ"

  13.10.2019
  13.10.2019

  Dziękujemy z całego serca wszystkim za wpłaty na naszą zbiórkę, wydarzenie się udało. Pięniądze zostały wykorzystane na zorganizowanie wydarzenia Kulturalno Edukacyjnego. Będziemy dalej edukować społeczeństwo o przydatności pomocy osobą po kryzysach. Dziękują wszyscy członkowie i osoby związane ze Stowarzyszeniem.

  Zdjęcie aktualizacji 38 429

Komentarze


 • Maria Stelmańska - awatar

  Maria Stelmańska

  04.10.2019
  04.10.2019

  Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia

  • STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB MNIEJSZYCH SZANS "WIĘŹ" - awatar

   STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB MNIEJSZYCH SZANS "WIĘŹ" - Organizator zbiórki

   05.10.2019
   05.10.2019

   Dziękujemy za wpłatę, każdy grosz się liczy. Pozdrawiania😉

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.10.2019
  03.10.2019

  Cieszę się, że mogłam pomóc. Zmieńcie Państwo nazwę fundacji bo osoby chore wcale nie mają mniejszych szans w życiu. Przesyłam serdeczne pozdrowienia i powodzenia!

1 000 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maria Stelmańska - awatar
Maria Stelmańska
50
STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB MNIEJSZYCH SZANS "WIĘŹ" - awatar
STOWARZYSZENIE RODZIN I PRZYJACIÓŁ OSÓB MNIEJSZYCH SZANS "WIĘŹ"
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij