Zbiórka Pilne! Pomoc w leczeniu kotki! - zdjęcie główne

Pilne! Pomoc w leczeniu kotki!

904 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia dzikiej szylkretowej koteczki. Kotka została złapana do sterylki i gdy miała zostać wypuszczona znalazła się w pomieszczeniu, gdzie pojawiły się kotki z panleukopenią. Kotka wiec dostała  zapobiegawczo Canglob i wszystko było dobrze do momentu kiedy to pojawiły się u kotki objawy kalicywirozy   i powikłanego kociego kataru. Od 16 stycznia kotka jest pod opieka weterynarza, jest leczona w lecznicy Erjot w Szprotawie a koszty jej leczenia na dziś  przekroczyły już 500zł a to jeszcze nie koniec leczenia.  Kotka miała robione wyniki krwi -morfologię, testy na choroby zakaźne i przez trzy dni z rzędu była prowadzona płynoterapia, ponieważ kot w ogóle nie je samodzielnie. Kotka nadal jest leczona, dostaje antybiotyki i leki przeciwzapalne oraz immunomodulator. Koszty leczenia rosną a ja sama nie jestem w stanie wszystkiego opłacić. Dopiero niedawno uratowałam przed śmiercią trzy kociaki po panleukopenii i jednego kocurka z panleukopenią      i anemią hemolityczną, któremu transfuzja, moja walka o jego zdrowie a przede wszystkim pomoc finansowa dobrych ludzi w opłaceniu kosztów leczenia, uratowały życie. Teraz  również zwracam się do  Państwa z prośbą o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia dzikiej szylkretki, która jest nadal leczona  gdyż do tej pory jeszcze nie podjęła próby samodzielnego jedzenia. Załączam kartę informacyjna wizyt z kosztami leczenia poniesionymi od 17 do 22 stycznia. Nadmieniam, iż  zajmuje się dokarmianiem, ratowaniem, leczeniem, sterylizowaniem i adoptowaniem bezdomnych kotków z terenu miasta Szprotawy.  Los tych bezbronnych zwierząt nie jest mi obojętny.

Aktualizacje


 • Renata Poprawska - awatar

  Renata Poprawska

  12.02.18
  12.02.18

  Kochani dzięki Wam udało mi się opłacić koszty leczenia szylkretki za co gorąco dziękuję. Kotka ostatni tydzień dostaje antybiotyk unidox i vetomune na podniesienie odporności. Po 23 lutego zostanie zaszczepiona i jedzie na oswajanie do domku tymczasowego we Wrocławiu. Życzcie szylkretce powodzenia w oswajaniu :) Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za wsparcie i pomoc w opłaceniu kosztów leczenia!!!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.18
  27.01.18

  Trzymam kciuki,powodzenia 😺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.18
  25.01.18

  Powodzenia Maleńka!

  • Renata Poprawska - awatar

   Renata Poprawska - Organizator zbiórki

   25.01.18
   25.01.18

   Dziękuję będzie bardzo potrzebne1

904 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Ewa Kanonik - awatar
Ewa Kanonik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dagmara - awatar
Dagmara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Maria Regina Araszkiewicz - awatar
Maria Regina Araszkiewicz
25
Monika Kobeszko - awatar
Monika Kobeszko
20
L.N.H. - awatar
L.N.H.
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij