Zbiórka Pilne! Pomoc w leczeniu kotki! - zdjęcie główne

Pilne! Pomoc w leczeniu kotki!

904 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia dzikiej szylkretowej koteczki. Kotka została złapana do sterylki i gdy miała zostać wypuszczona znalazła się w pomieszczeniu, gdzie pojawiły się kotki z panleukopenią. Kotka wiec dostała  zapobiegawczo Canglob i wszystko było dobrze do momentu kiedy to pojawiły się u kotki objawy kalicywirozy   i powikłanego kociego kataru. Od 16 stycznia kotka jest pod opieka weterynarza, jest leczona w lecznicy Erjot w Szprotawie a koszty jej leczenia na dziś  przekroczyły już 500zł a to jeszcze nie koniec leczenia.  Kotka miała robione wyniki krwi -morfologię, testy na choroby zakaźne i przez trzy dni z rzędu była prowadzona płynoterapia, ponieważ kot w ogóle nie je samodzielnie. Kotka nadal jest leczona, dostaje antybiotyki i leki przeciwzapalne oraz immunomodulator. Koszty leczenia rosną a ja sama nie jestem w stanie wszystkiego opłacić. Dopiero niedawno uratowałam przed śmiercią trzy kociaki po panleukopenii i jednego kocurka z panleukopenią      i anemią hemolityczną, któremu transfuzja, moja walka o jego zdrowie a przede wszystkim pomoc finansowa dobrych ludzi w opłaceniu kosztów leczenia, uratowały życie. Teraz  również zwracam się do  Państwa z prośbą o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia dzikiej szylkretki, która jest nadal leczona  gdyż do tej pory jeszcze nie podjęła próby samodzielnego jedzenia. Załączam kartę informacyjna wizyt z kosztami leczenia poniesionymi od 17 do 22 stycznia. Nadmieniam, iż  zajmuje się dokarmianiem, ratowaniem, leczeniem, sterylizowaniem i adoptowaniem bezdomnych kotków z terenu miasta Szprotawy.  Los tych bezbronnych zwierząt nie jest mi obojętny.

Aktualizacje


 • Renata Poprawska - awatar

  Renata Poprawska

  12.02.2018
  12.02.2018

  Kochani dzięki Wam udało mi się opłacić koszty leczenia szylkretki za co gorąco dziękuję. Kotka ostatni tydzień dostaje antybiotyk unidox i vetomune na podniesienie odporności. Po 23 lutego zostanie zaszczepiona i jedzie na oswajanie do domku tymczasowego we Wrocławiu. Życzcie szylkretce powodzenia w oswajaniu :) Jeszcze raz Wszystkim dziękuję za wsparcie i pomoc w opłaceniu kosztów leczenia!!!

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.01.2018
  27.01.2018

  Trzymam kciuki,powodzenia 😺

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.01.2018
  25.01.2018

  Powodzenia Maleńka!

  • Renata Poprawska - awatar

   Renata Poprawska - Organizator zbiórki

   25.01.2018
   25.01.2018

   Dziękuję będzie bardzo potrzebne1

904 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Renata Poprawska - awatar

Renata Poprawska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Ewa Kanonik - awatar
Ewa Kanonik
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dagmara - awatar
Dagmara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Maria Regina Araszkiewicz - awatar
Maria Regina Araszkiewicz
25
Monika Kobeszko - awatar
Monika Kobeszko
20
L.N.H. - awatar
L.N.H.
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij