Zbiórka Potrzebna pomoc dla ANIOŁA - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc dla ANIOŁA

231 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Delfina Chmielecka - awatar

Delfina Chmielecka

Organizator zbiórki


ZBIÓRKA KARMY


Drodzy kociarze, drogie zwierzoluby ! Mam do Was prośbę. Prośbę o pomoc i wsparcie dla pewnej wyjątkowej kobiety. Jako osoba niosąca pomoc zwierzętom na swojej drodze spotykam różnych ludzi. I w taki sposób właśnie poznałam wyjątkową kobietę, anioła, który pochyla się nad każdą istotką i oddaje jej swoje serce. Wspomniana osoba ma 6 psów i 6 własnych kotów, oprócz tego intensywnie prowadzi dom tymczasowy i w chwili obecnej przebywają u niej 3 dodatkowe koty, a oprócz tego ma uratowane szczurki, którym stara się zapewnić jak najlepsze warunki. Dodam, że  posiadane przez nią na stałe zwierzęta są niepełnosprawne, jeden kot nie ma łapy, jeden oka, dwa mają niedowład tylnych kończyn, a jeden jest niewidomy ( tylko jedna kotka jest w pełni sprawna). Zwierzaki mają u niej naprawdę idealnie, nigdy też nie poprosiła mnie o pomoc, ale widzę, że jest jej ciężko, oprócz zwierząt ma też na utrzymaniu dzieci jako samotna matka. To prawdziwa wojowniczka, podziwiam takie kobiety, które znalazły się w trudnej sytuacji, a mimo wszystko walczą i wychodzi im to naprawdę dobrze. Jednak pomyślałam, że może ułatwilibyśmy nieco niesienie pomocy tej cudownej kobiecie? Przez jej dom w ciągu roku przewija się kilkadziesiąt tymczasowych zwierząt, za wszystko płaci sama, za opiekę weterynaryjną, na którą nigdy nie żałuje pieniędzy jeśli wymaga to zapewnienia zdrowia lub ratowania życia jej podopiecznych. Koty tymczasowe przyjeżdżają do niej często w tragicznym stanie, mimo wszystko nigdy nie prosiła o pomoc, chociaż samej jej ledwo starcza na życie.


BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE W IMIENIU TEJ WYJĄTKOWEJ KOBIETY. LICZY SIĘ KAŻDA PUSZKA. 


Komentarze


  • Panna Anna - awatar

    Panna Anna

    08.05.2018
    08.05.2018

    trzymam kciuki za Panią i cały zwierzyniec, dużo zdrowia i radości życzę :-)

231 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Delfina Chmielecka - awatar

Delfina Chmielecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Panna Anna - awatar
Panna Anna
50
Ewa F - awatar
Ewa F
20
Agnieszka Woloszynska - awatar
Agnieszka Woloszynska
20
Ela. - awatar
Ela.
50
Panna Anna - awatar
Panna Anna
50
:) :) - awatar
:) :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij