Zbiórka Potrzebna pomoc dla ANIOŁA - zdjęcie główne

Potrzebna pomoc dla ANIOŁA

231 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Delfina Chmielecka - awatar

Delfina Chmielecka

Organizator zbiórki


ZBIÓRKA KARMY


Drodzy kociarze, drogie zwierzoluby ! Mam do Was prośbę. Prośbę o pomoc i wsparcie dla pewnej wyjątkowej kobiety. Jako osoba niosąca pomoc zwierzętom na swojej drodze spotykam różnych ludzi. I w taki sposób właśnie poznałam wyjątkową kobietę, anioła, który pochyla się nad każdą istotką i oddaje jej swoje serce. Wspomniana osoba ma 6 psów i 6 własnych kotów, oprócz tego intensywnie prowadzi dom tymczasowy i w chwili obecnej przebywają u niej 3 dodatkowe koty, a oprócz tego ma uratowane szczurki, którym stara się zapewnić jak najlepsze warunki. Dodam, że  posiadane przez nią na stałe zwierzęta są niepełnosprawne, jeden kot nie ma łapy, jeden oka, dwa mają niedowład tylnych kończyn, a jeden jest niewidomy ( tylko jedna kotka jest w pełni sprawna). Zwierzaki mają u niej naprawdę idealnie, nigdy też nie poprosiła mnie o pomoc, ale widzę, że jest jej ciężko, oprócz zwierząt ma też na utrzymaniu dzieci jako samotna matka. To prawdziwa wojowniczka, podziwiam takie kobiety, które znalazły się w trudnej sytuacji, a mimo wszystko walczą i wychodzi im to naprawdę dobrze. Jednak pomyślałam, że może ułatwilibyśmy nieco niesienie pomocy tej cudownej kobiecie? Przez jej dom w ciągu roku przewija się kilkadziesiąt tymczasowych zwierząt, za wszystko płaci sama, za opiekę weterynaryjną, na którą nigdy nie żałuje pieniędzy jeśli wymaga to zapewnienia zdrowia lub ratowania życia jej podopiecznych. Koty tymczasowe przyjeżdżają do niej często w tragicznym stanie, mimo wszystko nigdy nie prosiła o pomoc, chociaż samej jej ledwo starcza na życie.


BARDZO PROSZĘ O WSPARCIE W IMIENIU TEJ WYJĄTKOWEJ KOBIETY. LICZY SIĘ KAŻDA PUSZKA. 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Panna Anna - awatar

    Panna Anna

    08.05.2018
    08.05.2018

    trzymam kciuki za Panią i cały zwierzyniec, dużo zdrowia i radości życzę :-)

231 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Delfina Chmielecka - awatar

Delfina Chmielecka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Panna Anna - awatar
Panna Anna
50
Ewa F - awatar
Ewa F
20
Agnieszka Woloszynska - awatar
Agnieszka Woloszynska
20
Ela. - awatar
Ela.
50
Panna Anna - awatar
Panna Anna
50
:) :) - awatar
:) :)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij