Zbiórka Stop przemocy - warsztaty WenDo - zdjęcie główne

Stop przemocy - warsztaty WenDo

453 zł  z 10 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Victoria Stowarzyszenie - awatar

Victoria Stowarzyszenie

Organizator zbiórki

Na co zbieramy?

70 kobiet czeka na pomoc!

Pomóżcie nam pomóc 70 kobietom, między innymi ofiarom przemocy domowej, które czekają na warsztaty WenDo na Podkarpaciu. 

Czym jest WenDo?

WenDo znaczy "Droga Kobiet". Łączy sztukę samoobrony fizycznej z samoobroną psychiczną, jak bronić się przed atakiem, a przede wszystkim jak do niego nie dopuścić.

WenDo jest metodą przeciwdziałania przemocy wobec kobiet. Uczy jak w każdej sytuacji: w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu - przestać czuć się bezradną i bezbronną. Uczy także jak reagować na przemoc. Wzmacnia poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości. Pomaga rozwiązywać konflikty, przełamać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd.

Wesprzyj nas!

Zdjęcie opisu zbiórki Stop przemocy - warsztaty WenDo

Na co przeznaczymy zebrane środki?

10500 złotych to kwota potrzebna na 5 warsztatów dla 70 pełnoletnich kobiet z Podkarpacia.

Prosimy Was o wsparcie finansowe, byśmy mogły pomagać kobietom doświadczającym przemocy! 

Zdjęcie opisu zbiórki Stop przemocy - warsztaty WenDo

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie na rzecz Kobiet Victoria działa od 2002 roku. Tworzymy zespół zajmujący się pomocą kobietom w trudnej sytuacji.

Udzielamy bezpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, prowadzimy grupę wsparcia oraz zapewniamy wsparcie osób towarzyszących w trakcie procesów sądowych. Prowadzimy działania edukacyjne, antydyskryminacyjne dla mieszkańców i mieszkanek naszego województwa.

Zdjęcie opisu zbiórki Stop przemocy - warsztaty WenDo

Czym się zajmuje Victoria?

Od 15 lat pomagamy kobietom w różnym wieku, o różnych poglądach i statusie zawodowym. Te, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej, wspieramy w powrocie do samodzielności i nabrania siły we własne możliwości. Asystujemy kobietom w wychodzeniu z przemocy, pomagamy im odkryć drzemiącą w nich siłę i potencjał. Wspieramy i doceniamy rownież kobiety aktywne.

Oto opinie innych kobiet uczestniczących w warsztatach WenDo .

 

Aktualizacje


 • Victoria Stowarzyszenie - awatar

  kroczek do kroczka.......

  26.02.2016
  26.02.2016

  Udało nam się dotrzeć i zdobyć prawie 2% celu, ktoś powie że mało, marnie . My jednak cieszymy się i nie tracimy nadziei. Temat przemocy wobec kobiet nie jest popularny więszkość ludzi uważa, że przecież to kobieta sama jest sobie winna, że przecież może łatwo zmienić swoje życie. To naprawde nie takie proste, często trzeba mnóstwo pracy własne i terapeutycznej by kobieta zdecydowała sie do zmiany swojej sytuacji . WIemy ile wysiłku kosztuje zaczęcie życia na nowo, rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Ile lęku i niepewności, wątpliwości jest kobiecie. Nasza organizacja działa jak pozwalają jej nasze zasoby. Oprócz warsztatów WenDo na które organizujemy zbiórkę, realizujemy szereg działań: Udzielamy bezpłatnych porad prawnych, psychologicznych, umożlwiamy udział w bezpłatnej grupie wsparcia. Użeramy się z systemem, pomagamy naszym klientką przedrzeć się przez zawiłości prawne, organizujemy zbiórki materialne (odzież żywność), ostatnio obserwujemy rozprawy sądowe z art. 207 KK.

  Zdjęcie aktualizacji 576

Komentarze


 • Ewa - awatar

  Ewa

  07.03.2016
  07.03.2016

  Proszę przekazać tym Paniom, że ich los nie jest nam obojętny, że mimo, że czasami nie widzimy ich obok lub nie wiemy o ich dramacie życzymy im aby znalazły siłę i szczęście.

 • NS - awatar

  NS

  25.02.2016
  25.02.2016

  Robicie ważne rzeczy na Podkarpaciu jesteście niezastąpione. Trzymam kciuki i powodzenia!

  • Victoria Stowarzyszenie - awatar

   Victoria Stowarzyszenie - Organizator zbiórki

   25.02.2016
   25.02.2016

   Dziękujemy :) .

 • M - awatar

  M

  19.02.2016
  19.02.2016

  Warto pomagać, Wendo pomaga kobietom. To pierwszy krok, żeby odzyskać wolność.

 • Lolka - awatar

  Lolka

  15.02.2016
  15.02.2016

  Damy radę! :)

453 zł  z 10 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Victoria Stowarzyszenie - awatar

Victoria Stowarzyszenie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Gosia - awatar
Gosia
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Ewa - awatar
Ewa
28
Dominika - awatar
Dominika
10
sylwia - awatar
sylwia
50
Joanna - awatar
Joanna
50
Anna - awatar
Anna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij