Zbiórka Leczenie szczura z Przytuliska - zdjęcie główne

Leczenie szczura z Przytuliska

140 zł z 137 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Ostrołęcki dom tymczasowy zbiera na spłatę faktur za leki dla szczura z interwencji wrocławskiej - Symfonii.

Symfonia przebywa w Przytulisku pod ogonem - dom tymczasowy dla gryzoni (www.facebook.com/przytuliskopodogonem).

Symfonia

Pewnego dnia opiekunka Symfonii zauważyła, że jedno z oczu zmieniło barwę z czarnej na czerwoną. Szczurzyca została zabrana na wizytę kontrolną do lecznicy Niuniawet. U Symfonii zdiagnozowano wylew do oka, zostały jej przepisane krople Betoptic. Po dwóch tygodniach leczenia stan oka się unormował. Niestety po jakimś czasie wylew pojawił się w drugim oku. Szczurzycy zostały przepisane krople Azopt, które były stosowane przez okres 3 tygodni. 

Wylewy prawdopodobnie powoduje wada genetyczna. Na razie walczymy o zachowanie gałek ocznych, ale być może w przyszłości będzie konieczne ich usunięcie. 

---------------------------------------------------------------

Faktury:

Łącznie faktury zostały wystawione na kwotę 136,14 zł.

Prosimy o pomoc w spłacie faktur!

Każda, nawet najmniejsza, wpłacona kwota jest dla nas na wagę szczęścia i zdrowia zwierząt.
Tylko dzięki Wam możemy cały czas działać na stałym, wysokim poziomie ratując, lecząc i pomagając naszym najmniejszym przyjaciołom!

Pamiętajcie, że istniejemy i pomagamy tylko dzięki Waszemu wsparciu.
Bez Was nie było by VIVA Gryzonie!


------------------------------------------------------------------------------------------------

Wesprzyj inne nasza zbiórki -> www.vivagryzonie.pomagam.pl

140 zł z 137 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Zaszczurzony - awatar
Zaszczurzony
30
Aleksandra Karczewska - awatar
Aleksandra Karczewska
15
Małgorzata Stolarz - awatar
Małgorzata Stolarz
10
Aleksandra Karczewska - awatar
Aleksandra Karczewska
5
Ząbi i Tedi - awatar
Ząbi i Tedi
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij