Zbiórka Nowe źycie podopiecznych - zdjęcie główne

Nowe źycie podopiecznych

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Wszystkie zebrane pieniadze sa przeznaczone na pidopuecznych.


Maluszki dostały nowe życie. Gdyby trafiły do schronu już by ich nie było. Ale żyją i są  .proszę o pomoc w zbiórce na;:

Odrobaczonie 

Szczepienie 

Podklady 

Karma 

I sterylizacja mamuśki. 

Dziekuję że mogę na Was liczyc.

Komentarze


 • Kamilla Sowińska-Janas - awatar

  Kamilla Sowińska-Janas

  01.07.17
  01.07.17

  Szczęśliwych kochających domków okazji dnia psiaków ❤❤❤

 • Ania - awatar

  Ania

  23.06.17
  23.06.17

  :-) zainspirowana przez Marte Kantorosinska ;-)

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Mirka Szarzynska - awatar

Mirka Szarzynska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Natalia Budasz - awatar
Natalia Budasz
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara Schulze-Steinmetz - awatar
Barbara Schulze-Steinmetz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Halina Golanowska - awatar
Halina Golanowska
50
Ar99 - awatar
Ar99
80
Kasia Osiecka - awatar
Kasia Osiecka
30
Bożena Krysztofiak - awatar
Bożena Krysztofiak
30
Kamilla Sowińska-Janas - awatar
Kamilla Sowińska-Janas
15
UlaH - awatar
UlaH
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij