Zbiórka Powrót do uśmiechu - zdjęcie główne

Powrót do uśmiechu

6 461 zł  z 9 675 zł (Cel)
Wpłaciło 148 osób
Wojciech Pudo - awatar

Wojciech Pudo

Organizator zbiórki

Witam mam na imię Wojtek, mam 42 lata. 

13 lat temu wykryto u mnie chłonniaka hodgkina, nowotwór dosyć łatwy do leczenia w stadium, które u mnie zdiagnozowano. Miałem dobre rokowania i rzeczywiście pomimo nieprzyjemnej chemioterapii oraz radioterapii udało mi się go pozbyć.

Nowotwór był umiejscowiony w klatce piersiowej i miał 400 cm3 z przerzutami na szyjne węzły chłonne.

Niestety w czasie radioterapii pole naświetlenia obejmowało całą żuchwę i dużą część szczęki. Powikłania popromienne skutkowały częściową utratą zębów oraz degradacją kości.

W tamtym czasie rozwinęła się też depresja a ściślej stany lękowe. Powodowało to, że miałem lęki przed wyjściem z domu, przemęczenie, złe samopoczucie, poddenerwowanie.

Korzystałem ze specjalistycznej pomocy psychiatrycznej.

O ile udało mi się pokonać chorobę i nie muszę już brać leków w dalszym ciągu pozostał problem mojego uzębienia.

Od ponad roku jestem w trudnej sytuacji finansowej, pomoc mojej mamy pozwoliła mi związać koniec z końcem ( ze sporymi poślizgami ), przynajmniej w związku z rachunkami.

Od 2 lat zostałem sam w mieszkaniu, które utrzymuję mając częściowo pod opieką nieletniego syna. 

Niestety muszę leczyć zęby w trybie pilnym.

Po konsultacji ze stomatologiem okazało się, że niezbędne będą zabiegi chirurgiczny oraz endodontyczny na protetyce kończąc.

Koszty leczenia przewyższają moje możliwości finansowe, to około 9 tysięcy zł w zależności od sukcesu w leczeniu endodontycznym.

Bardzo ciężko mi przychodzi proszenie kogokolwiek o pomoc ale jestem już mocno spóźniony w walce o uśmiech.

Przełamanie wstydu i oporu było dla mnie bardzo ciężkim doświadczeniem.

Bardzo Was proszę o wsparcie, najważniejsze jest dla mnie by zacząć leczenie.

Wiem, że na tym portalu jest ogrom ludzi, którzy tego wsparcia potrzebują bardziej niż ja więc nie liczę na cud, jednak będę szczerze wdzięczny za każdą złotówkę.

Pieniądze przeznaczę wyłącznie na leczenie, czyli opłacenie stomatologa, chirurga i endodonty. Jeśli okaże się, że jestem w stanie poradzić sobie finansowo to natychmiast przerwę zbiórkę. Na wszystkie płatności przedstawię faktury.

Bardzo dziękuję, że przeczytałaś/eś to do końca.

Miłego dnia i powodzenia w życiu.

Wojtek Pudo

 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.05.2020
  04.05.2020

  Dużo zdrowia Przystojniaku. Będzie dobrze.

 • Kamil - awatar

  Kamil

  01.05.2020
  01.05.2020

  Szczęścia życzę

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.2020
  18.01.2020

  Wracaj do uśmiechu, dla swojego dziecka!

 • SeboS - awatar

  SeboS

  02.01.2020
  02.01.2020

  POWODZENIA! SIŁA 💪

 • Wiktoria Prusik - awatar

  Wiktoria Prusik

  02.01.2020
  02.01.2020

  dla dzielnego Taty 😊 dużo szczęścia i miłości w 2020 roku!

6 461 zł  z 9 675 zł (Cel)
Wpłaciło 148 osób
Wojciech Pudo - awatar

Wojciech Pudo

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 148

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karo - awatar
Karo
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciek - awatar
Maciek
20
Kasia Dębicka - awatar
Kasia Dębicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij