Urszula Cieśla - awatar

Urszula Cieśla

Organizator zbiórki

Sofia jest około dziesięcioletnią kotką bardzo źle doświadczoną przez los. Większą część swojego życia spędziła błąkając się po wsiach, przepędzana przez ludzi . Urodziła  wiele miotów kociąt, o których życie walczyła jak mogła, ale zapewne większość z nich zmarła. Nikt nie chciał okazać jej serca bo była burą szylkretką i ludzie uważali ją za jakąś dziwną , parchatą kotkę. Rzucano w nią kamieniami i wyganiano z podwórek. Ze względu na te przeżycia jest teraz bardzo nieufna do ludzi.

Jej los odmienił się gdy została odłowiona przez fundację i wysterylizowana. Jednakże okazało się, że ma bardzo chore serce i musi być stale leczona. Pomijając jej nieufność ten fakt zaważył na tym, że stała się kotem nieadopcyjnym, gdyż nikt nie chciał przygarnąć wycofanego, starszego i do tego chorego przewlekle kota.

Postanowiłam zabrać ją do siebie i dać jej dożywotni dom tymczasowy. Mieszkała u mnie przez dłuższy czas. Udało nam się ustabilizować jej serce.

Niestety , przyszły kolejne kłopoty. Podczas kontrolnego badania krwi okazało się, że Sofia ma tragicznie chore nerki. Straciła apetyt. Wdrożono intensywne leczenie. Podaję jej codziennie kroplówki, leki, zastrzyki, karmię na siłę convalescent.  Bardzo ją kocham i drżę na myśl , że miała by odejść ode mnie. 

Sofia ma zapewnioną opiekę z fundacji, jednakże środki dla niej są ograniczone. Dostajemy część leków, jednakże nie uda się pokryć z tej puli całego leczenia. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny. Proszę, pomóżcie Sofii. Tak wiele przeszła i ma szansę na spokojną starość. Byleby tylko udało się ją teraz wyleczyć. Mam oprócz niej jeszcze 12 kotów i 6 psów. Wszystkie te zwierzęta pochodzą z ulicy, z interwencji, z funadcji i schronisk. Nie jestem w stanie pokryć całkowitych kosztów leczenia Sofii a bez leczenia i lekarstw nie przeżyje. Liczy się nawet najmniejszy grosz. Razem z Sofią prosimy o wsparcie.


Aktualności

 • Urszula Cieśla - awatar

  Urszula Cieśla

  22.02.19
  22.02.19

  To karton pełen leków dla Sofii kupiony dzięki Państwa pomocy. Dziękuję w swoim i Sofii imieniu. Jesteście wspaniali. 😗😻

  Zdjęcie aktualności 26 751

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.02.19
  22.02.19

  Dziękuję, myślę iż lomoge

  • Urszula Cieśla - awatar

   Urszula Cieśla - Organizator zbiórki

   22.02.19
   22.02.19

   Oczywiście. Każda pomoc. Nawet najdrobniejsza kwota jest ważna bo przed Sofią długie i kosztowne leczenie. Dziękuję w imieniu Sofii😍😙

Urszula Cieśla - awatar

Urszula Cieśla

Organizator zbiórki

Wpłaty - 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kamil - awatar
20
Kamil
Nelly - awatar
20
Nelly
Tomek Łukasik - awatar
100
Tomek Łukasik
Tomek Łukasik - awatar
20
Tomek Łukasik
Edyta R. - awatar
50
Edyta R.
Ania - awatar
50
Ania
Agnieszka Staszków-Bularz - awatar
50
Agnieszka Staszków-Bularz
Marta - awatar
10
Marta

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij