Urszula Cieśla - awatar

Urszula Cieśla

Organizator zbiórki

Sofia jest około dziesięcioletnią kotką bardzo źle doświadczoną przez los. Większą część swojego życia spędziła błąkając się po wsiach, przepędzana przez ludzi . Urodziła  wiele miotów kociąt, o których życie walczyła jak mogła, ale zapewne większość z nich zmarła. Nikt nie chciał okazać jej serca bo była burą szylkretką i ludzie uważali ją za jakąś dziwną , parchatą kotkę. Rzucano w nią kamieniami i wyganiano z podwórek. Ze względu na te przeżycia jest teraz bardzo nieufna do ludzi.

Jej los odmienił się gdy została odłowiona przez fundację i wysterylizowana. Jednakże okazało się, że ma bardzo chore serce i musi być stale leczona. Pomijając jej nieufność ten fakt zaważył na tym, że stała się kotem nieadopcyjnym, gdyż nikt nie chciał przygarnąć wycofanego, starszego i do tego chorego przewlekle kota.

Postanowiłam zabrać ją do siebie i dać jej dożywotni dom tymczasowy. Mieszkała u mnie przez dłuższy czas. Udało nam się ustabilizować jej serce.

Niestety , przyszły kolejne kłopoty. Podczas kontrolnego badania krwi okazało się, że Sofia ma tragicznie chore nerki. Straciła apetyt. Wdrożono intensywne leczenie. Podaję jej codziennie kroplówki, leki, zastrzyki, karmię na siłę convalescent.  Bardzo ją kocham i drżę na myśl , że miała by odejść ode mnie. 

Sofia ma zapewnioną opiekę z fundacji, jednakże środki dla niej są ograniczone. Dostajemy część leków, jednakże nie uda się pokryć z tej puli całego leczenia. Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich, którym los zwierząt nie jest obojętny. Proszę, pomóżcie Sofii. Tak wiele przeszła i ma szansę na spokojną starość. Byleby tylko udało się ją teraz wyleczyć. Mam oprócz niej jeszcze 12 kotów i 6 psów. Wszystkie te zwierzęta pochodzą z ulicy, z interwencji, z funadcji i schronisk. Nie jestem w stanie pokryć całkowitych kosztów leczenia Sofii a bez leczenia i lekarstw nie przeżyje. Liczy się nawet najmniejszy grosz. Razem z Sofią prosimy o wsparcie.


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Urszula Cieśla - awatar

  Urszula Cieśla

  12.02.19
  12.02.19

  Wczoraj Sofia była u lekarza. Zrobiliśmy kontrolne badania krwi. Jest znaczna poprawa. Kreatynina spadła a fosfor w normie. To oznacza że jesteśmy na dobrej drodze i nie możemy odpuszczać. W dalszym ciągu kontynuujemy leczenie. Kupiłam dla niej leki i specjalistyczne jedzenie. Dług w lecznicy rośnie ale jest duża szansa że uratujemy Sofie. Dziękuję że jesteście z nami. Walczmy do końca. Dzięki Państwa dobroci Sofia ma szansę aby przeżyć. Bez leczenia umrze. Jeszcze raz dziękuję. To naprawdę wielka radość widzieć jak kotka dzięki leczeniu wraca do zdrowia.

  Zdjęcie aktualności 26 088

Urszula Cieśla - awatar

Urszula Cieśla

Organizator zbiórki

Wpłaty - 10

Edyta R. - awatar
50
Edyta R.
Ania - awatar
50
Ania
Agnieszka Staszków-Bularz - awatar
50
Agnieszka Staszków-Bularz
Marta - awatar
10
Marta
Dorota - awatar
50
Dorota
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Alicja Wierzbicka - awatar
20
Alicja Wierzbicka
Marta Falecka - awatar
20
Marta Falecka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij