Zbiórka Na rehabilitację Błażeja - zdjęcie główne

Na rehabilitację Błażeja

85 900 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 098 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Barbara Basiak - awatar

Barbara Basiak

Organizator zbiórki

Błażej to dziewiętnastolatek, który na początku października przechodząc przez park uległ poważnemu wypadkowi. Spadł na niego konar z uschniętego drzewa. Z urazem wielonarządowym Błażej został przewieziony do szpitala, gdzie bezzwłocznie  przeprowadzono długą i skomplikowaną operację złamanego kręgosłupa. Ze względu na uszkodzenie płuc i poważne problemy z oddychaniem Błażej został umieszczony na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, gdzie został podłączony do respiratora i wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Aktualnie jego stan jest stabilny lecz nadal występuje paraliż kończyn dolnych. Po zakończeniu rehabilitacji poszpitalnej Błażej będzie wymagał długotrwałej i kosztownej rehabilitacji specjalistycznej. Jako rodzina i przyjaciele bardzo prosimy o każdą pomoc. Razem możemy więcej.

Aktualizacje


 • Barbara Basiak - awatar

  Barbara Basiak

  17.01.2022
  17.01.2022

  Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do wsparcia naszej zbiórki ❤❤❤. Jesteście wielcy ❤❤❤Dzięki waszemu wsparciu Błażej od marca będzie rehabilitowany w ośrodku w Krakowie. Kontynuacja zbiórki odbędzie się na platformie Mam Moc! należącej do fundacji Moc Pomocy, której Błażej jest podopiecznym.

Komentarze


 • Kamila, Mirosław Handzelewicz - awatar

  Kamila, Mirosław Handzelewicz

  28.12.2021
  28.12.2021

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

 • basia kudryńska - awatar

  basia kudryńska

  22.12.2021
  22.12.2021

  Darowizna - wymiana opon i bluza mikołaja

 • Lena - awatar

  Lena

  21.12.2021
  21.12.2021

  Trzymaj sie!

 • Ewelina Adamek - awatar

  Ewelina Adamek

  12.12.2021
  12.12.2021

  Szybkiego powrotu do zdrowia ❤

 • Marta Kraus - awatar

  Marta Kraus

  10.12.2021
  10.12.2021

  Licytacja-bombka ❤

85 900 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 098 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Barbara Basiak - awatar

Barbara Basiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 098

Ania - awatar
Ania
20
Barbara Klepajczuk - awatar
Barbara Klepajczuk
40
Anna Sielowska - awatar
Anna Sielowska
220
Gabriela Matecka-Borys - awatar
Gabriela Matecka-Borys
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aneta - awatar
Aneta
20
Iza Pajdzik - awatar
Iza Pajdzik
65
Paweł Rychter - awatar
Paweł Rychter
80
Joanna Wiraszka - awatar
Joanna Wiraszka
100
Izabela Banaś - awatar
Izabela Banaś
250

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij