Zbiórka Na rehabilitację Błażeja - zdjęcie główne

Na rehabilitację Błażeja

66 740 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 968 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Basiak - awatar

Barbara Basiak

Organizator zbiórki

Błażej to dziewiętnastolatek, który na początku października przechodząc przez park uległ poważnemu wypadkowi. Spadł na niego konar z uschniętego drzewa. Z urazem wielonarządowym Błażej został przewieziony do szpitala, gdzie bezzwłocznie  przeprowadzono długą i skomplikowaną operację złamanego kręgosłupa. Ze względu na uszkodzenie płuc i poważne problemy z oddychaniem Błażej został umieszczony na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, gdzie został podłączony do respiratora i wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Aktualnie jego stan jest stabilny lecz nadal występuje paraliż kończyn dolnych. Po zakończeniu rehabilitacji poszpitalnej Błażej będzie wymagał długotrwałej i kosztownej rehabilitacji specjalistycznej. Jako rodzina i przyjaciele bardzo prosimy o każdą pomoc. Razem możemy więcej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Barbara Basiak - awatar

  Barbara Basiak

  07.11.2021
  07.11.2021

  Bardzo dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie zbiórki ❣❣❣

Komentarze


 • avwk - awatar

  avwk

  20.11.2021
  20.11.2021

  Błażej odpocznij i wstawaj. Będę się modlił za Twój szybki powrót do zdrowia żebyś spełnił swoje marzenia. Pawełku i Basiu trzymajcie się. Pozdrawiam.

 • Adam Błoch - awatar

  Adam Błoch

  13.11.2021
  13.11.2021

  trzymaj sie<33

 • Izka - awatar

  Izka

  12.11.2021
  12.11.2021

  Dużo zdrowia. Trzymamy kciuki 😘

 • Paulina P. - awatar

  Paulina P.

  12.11.2021
  12.11.2021

  Szybkiego powrotu do zdrowia❤️

 • Benek Dziesiona - awatar

  Benek Dziesiona

  12.11.2021
  12.11.2021

  Trzymaj się !

66 740 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 968 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Basiak - awatar

Barbara Basiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 968

Mic1 - awatar
Mic1
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Krystyna K. - awatar
Krystyna K.
100
m3ti - awatar
m3ti
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr - awatar
Piotr
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij