Zbiórka Ratunek dla hotelu STEFANEK - zdjęcie główne

Ratunek dla hotelu STEFANEK

620 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Beata Tobiasz - awatar

Beata Tobiasz

Organizator zbiórki

Bezdomniaki

Witam!

Jesteśmy Hotelem dla psów, ale nie takim zwykłym Hotelem, ale takim dla bezdomnych psów. Przebywa u nas wiele skrzywdzonych psów, zabranych ze schronów, z ulic, z tragicznych warunków. Niestety ich opiekunowie prawni, ludzie o wielkich sercach mają problemy z zebraniem na utrzymanie swoich podopiecznych. Niestety mamy też nieuczciwych dłużników, którzy nie chcą zapłacić za pobyt swoich psów i opiekę nad nimi. Mamy też swoich podopiecznych uratowanych przez nas. Hotel tonie w długach, brak pieniędzy na wszystko, na opłaty, na środki za czystości, na witaminy dla psów, na szczepienia. Dosłownie na wszystko, na rachunki za prąd, wodę, na opłaty za auto. Jeśli tak dalej pójdzie - co będzie z naszymi podopiecznymi? Oddaliśmy im całe nasze serce, całą miłość i życie, nasz dom, wszystko co mamy.

Prosimy Państwa o wsparcie i pomoc, bo sami nie dajemy rady. Boimy się o naszą i naszych psów i kotów przyszłość. Możecie nas Państwo odwiedzić na naszej stronie, poznać nas i naszych podopiecznych, serdecznie zapraszamy. A wszystkim którzy zechcą nam pomóc , serdecznie z całego serca dziękujemy :)

Zdjęcie opisu zbiórki Ratunek dla hotelu STEFANEK

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • ListenToAnne - awatar

  ListenToAnne

  19.07.2016
  19.07.2016

  Wiem, że czynicie dobro :)

  • Beata Tobiasz - awatar

   Beata Tobiasz - Organizator zbiórki

   19.07.2016
   19.07.2016

   Serdecznie dziękujemy , z całego serca :)

620 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Beata Tobiasz - awatar

Beata Tobiasz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Elżbieta Bisewska - awatar
Elżbieta Bisewska
20
Żaneta - awatar
Żaneta
100
ListenToAnne - awatar
ListenToAnne
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Urszula - awatar
Urszula
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij