Zbiórka grosik dla skrzywdzonych  - zdjęcie główne

grosik dla skrzywdzonych

0 zł  z 1 000 zł (Cel)

Dom tymczasowy jest chwilowym przystankiem dla zwierząt porzuconych, skrzywdzonych.. Fundacja zajmuje się pomocą takim zwierzętom. Bez domów tymczasowych, ta pomoc nie byłaby pełna. To w domach tymczasowych nasi podopieczni dochodzą do równowagi fizycznej i psychicznej. Dla jednych jest to przystanek na chwilę, a dla innych dłuższy czas zanim zaufają na nowo człowiekowi i pójdą do nowego domu. Często podopieczni potrzebują specjalistycznej karmy, witamin, żwirku, podkładów higienicznych, smyczy, obroży, szelek, zabawek także opieki, ale też pomocy behawioralnej aby na nowo odnaleźć się w świecie. Trafiają do nas zwierzęta z wypadków komunikacyjnych, maltretowane przez człowieka, porzucone w lesie, na ulicy, przywiązane do drzewa, zaniedbane, przeraźliwie wychudzone i wystraszone. Na ten moment pod naszą opieką znajduje się 9 kotów i 2 psy, ale nie ma tygodnia aby nie przybyły inne biedy (średnio trafia do nas w miesiącu 10 kotów i 5 psów), którym trzeba pomóc, a nie mamy sumienia aby odmówić, ze względu na pustą kasę. Koszt utrzymania takiej gromadki jest całkiem spory (około 1000 zł miesięcznie) i niestety nie udało nam się zdobyć czarodziejskiej różdżki, aby wystarczało na wszystko, zwłaszcza, że do naszej pracy podchodzimy profesjonalnie. Zanim podopieczni pójdą do adopcji są socjalizowane, odrobaczane, wykonywane są szczepienia oraz kastracje/sterylizacje. Przy adopcji podpisywana jest również umowa adopcyjna. To wszystko generuje koszty.

Prosimy Państwa o pomoc i wsparcie dla naszych tymczasów. Pieniądze na pewno nie będą zmarnowane, a zostaną przeznaczone na zakup karmy i niezbędnych rzeczy potrzebnych w domach tymczasowych dla naszych podopiecznych. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli zająć się innymi potrzebami pokrzywdzonych zwierząt.

0 zł  z 1 000 zł (Cel)

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij