Zbiórka Dla Super Fifka ❤️ - zdjęcie główne

Dla Super Fifka ❤️

10 000 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 225 osób
Monika Garbacz - awatar

Monika Garbacz

Organizator zbiórki

Witam jestem Monika i jestem ciocią Filipka nazywanego przez nas Super Fifkiem ! 

Filip urodził się 10.08.2017 z połową serduszka, czyli wadą typu HLHS. Od samego początku naszego Super Fifka życie nie oszczędzało. Przeszedł już dwie ciężkie operacje, był zarażony bardzo ciężką bakterią przez którą dwa miesiące musiał przebywać w śpiączce farmakologicznej, dodatkowo miał odme płucną i sepsę. Jednak po niezłomnej walce o życie udało mu się pokonać smierć i w lutym zamieszkać w domku ze swoją kochaną rodziną.

Jego walka zmieniła się w codzienną, ciężką i mozolną pracę o nadrobienie zaległości w rozwoju psychoruchowym.  I gdy już wszystko szło w dobrym kierunku znów życie postanowiło poddać go próbie. W dniu 23.06.2018 roku Fifek trafił do szpitala najpierw w Raciborzu a następnie wraz z mama został przewieziony karetką do szpitala w Krakowie, gdzie lekarze walczą o jego życie.

Filip jest niewydolny krążeniowo, ma podawany tlen i leki wspomagające pracę serca. W najbliższym czasie musi przejść zabieg cewnikowania serca, jednak zanim to nastąpi jego stan musi ulec znacznej poprawie. Musi zostać tam na dłużej a to wiąże się z kosztami. Częste dojazdy taty oraz ponowne życie na „dwa domy”. 

Dlatego bardzo Was proszę o pomoc i wsparcie dla mojego małego bohatera i jego rodziny. Każda nawet najmniejsza kwota jest ważna!

Razem możemy zdziałać cuda!

Całą historię walki Filipa o życie znajdziecie na Jego blogu : 

https://www.facebook.com/Super-Fifek-357858928023427/

Aktualizacje


 • Monika Garbacz - awatar

  Monika Garbacz

  24.07.2018
  24.07.2018

  Wspólnymi siłami udało nam się zabrać całą kwotę !! Jesteście CUDOWNI !!!
  Dziękujemy
  ❤️

Komentarze


 • Dla Fifka - awatar

  Dla Fifka

  21.07.2018
  21.07.2018

  Zdrówka

 • Janek - awatar

  Janek

  04.07.2018
  04.07.2018

  Wracaj do zdrowia maluszku.

 • Agnieszka Olek - awatar

  Agnieszka Olek

  28.06.2018
  28.06.2018

  Wracaj szybciutko do zdrowia :)

 • Iwona Domzalska - awatar

  Iwona Domzalska

  28.06.2018
  28.06.2018

  Dużo zdrówka dla maleństwa! Modlimy się za Ciebie!

 • Tyśka - awatar

  Tyśka

  28.06.2018
  28.06.2018

  Dużo zdrówka maluszku!!!😍😍😍

10 000 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 225 osób
Monika Garbacz - awatar

Monika Garbacz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 225

Bożena - awatar
Bożena
1 225
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda K. - awatar
Magda K.
40
Funs - awatar
Funs
100
Dla Fifka - awatar
Dla Fifka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mati - awatar
Mati
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij