Zbiórka Bartuś - w drodze po uszko - miniaturka zdjęcia

Bartuś - w drodze po uszko Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bartuś - w drodze po uszko - zdjęcie główne

Bartuś - w drodze po uszko

118 122 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 587 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Nasz syn Bartuś Bałys urodził się 20 stycznia 2021 w Krakowie. Zaraz po urodzeniu okazało się, że ma zrośnięty kanał słuchowy i nierozwiniętą małżowinę uszną w lewym uszku.  Taka wada uszka nazywa się mikrocja z atrezją. Przez zrośnięcie kanału słuchowego nasz syn ma głęboki niedosłuch (80 db) i aby mógł się prawidłowo rozwijać od 5 miesiąca życia nosi aparat słuchowy.

Słuch to mowa a rozwój mowy na tym etapie życia jest najważniejszy. Dlatego Bartuś jest rehabilitowany od 6 miesiąca życia i dwa razy w tygodniu chodzi na zajęcia z surdologopedą i surdopedagogiem. Pragniemy dla naszego synka wszystkiego co najlepsze w dlatego rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na operacje otwarcia kanału oraz rekonstrukcji małżowiny usznej. Jedyny zespół otolaryngologów i chirurgów plastycznych wykonujący takie operacje jest w USA, gdzie doktor Tahiri wraz ze swoim zespołem pomaga dzieciom z całego świata odzyskać słuch. Koszt takiej operacji niestety przerasta nasze możliwości finansowe ponieważ waha się w granicach 150 000 dolarów.  Bartuś jest bardzo radosnym i ciekawym świata chłopcem Naszym największym marzeniem jest otwarcie mu drogi do świata dźwięków. Musimy zrobić wszystko, aby pomóc mu słyszeć i umożliwić normalne funkcjonowanie.

Wiem, że jest bardzo dużo dzieci bardziej potrzebujących, walczących ze śmiertelnymi chorobami, ale bardzo proszę o poświecenie czasu mojemu Bartkowi.

Moim największym marzeniem jest, żeby Bartuś poszedł do szkoły z dwoma uszkami. Tylko tyle i aż tyle.

Dlatego zwracamy się o pomoc finansową do wszystkich ludzi o dobrych sercach. Pomóżcie naszemu Bartusiowi odzyskać słuch.  

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Nowatech - awatar

  Nowatech

  18.09.2023
  18.09.2023

  Powodzenia w zbiórkach:) Niech szybko uda się uzbierać całą kwotę:)

 • Ignacy - awatar

  Ignacy

  18.09.2023
  18.09.2023

  Trzymam kciuki 👍❤

 • Mieczysław Cichon - awatar

  Mieczysław Cichon

  06.09.2023
  06.09.2023

  Wrzosiec

 • Łypik Anna zestaw ubranek - awatar

  Łypik Anna zestaw ubranek

  03.09.2023
  03.09.2023

  ❤💚

 • Karolina Włodarska - awatar

  Karolina Włodarska

  13.08.2023
  13.08.2023

  Licytacja fotelika rowerowego 🙂

118 122 zł  z 400 000 zł (Cel)
Wpłaciło 587 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 587

Kapi - awatar
Kapi
20
Olga Gracjasz książeczka pierwszy rok dziecka - awatar
Olga Gracjasz książeczka pierwszy rok dziecka
20
Żaneta Szklarczyk szczotka - awatar
Żaneta Szklarczyk szczotka
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anna Nowak New York - awatar
Anna Nowak New York
40
Paulina Stuglik - awatar
Paulina Stuglik
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Żaneta Szklarczyk opakowanie a mleko - awatar
Żaneta Szklarczyk opakowanie a mleko
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij