To prawda :) Jako organizacja pożytku publicznego w zeszłym roku otrzymaliśmy Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy w Chmielnie na Kaszubach. Wszystko zaczęło się od tego, że nie udało nam się wcześniej zorganizować kasiory na wyjazd wakacyjny naszych podopiecznych :( szukaliśmy miejsca, gdzie możemy wyjechać po kosztach.... od słowa do słowa i dzięki Opatrzności w czerwcu przejęliśmy ośrodek. Od tego momentu postanowiliśmy, żeby to miejsce stało się bazą wakacyjna dla podopiecznych wszelkich organizacji działających na rzecz drugiego człowieka. I tak też się dzieje :) Opłaty związane z pobytem to takie, które przeznaczamy na utrzymanie  ośrodka. Żeby jednak nie podwyższać opłat, a poprawić komfort pobytu musimy zredukować koszty. Takowym jest energia i dlatego wszelkie wpłaty otrzymane od Państwa przeznaczymy na modernizację instalacji elektrycznej i zakup żarówek energooszczędnych, a w ciągach komunikacyjnych i innych ;) zamontujemy oświetlenie na fotokomórkę.  Jeżeli jesteś zaangażowany w działania jakiejś grupy, która pomaga dzieciakom i masz kłopocik gdzie wyjechać z Twoją grupą to szczerze zapraszam do nas. Kochani, dziękuję za każdą, naprawdę każdą wpłatę z całego serca i z wielkim uśmiechem pozdrawiam serdecznie każdego kto to przeczytał :)
Krzysztof Kosiński Stowarzyszenie "Podaj Rękę". (tel znajdziecie na https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Podaj-R%C4%99k%C4%99-167324406686790/?ref=bookmarks

Wpłaty - 4

Krzysztof Kosiński - awatar
10
Krzysztof Kosiński
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.