Zbiórka Walcz z Misią o każdy krok - zdjęcie główne

Walcz z Misią o każdy krok

980 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Przewoźny - awatar

Kamil Przewoźny

Organizator zbiórki

"Cześć!

Mam na imię Michalinka i mam 3 latka. Urodziłam się z ciąży bliźniaczej. Mój brat jest młodszy o minutę i na szczęście jest zdrowym chłopcem o imieniu Tymoteusz. Ja nie miałam tego szczęścia. Za to szczęście i wsparcie dają mi moi rodzice, którzy bardzo mnie kochają i starają się, żebym mogła normalnie żyć. 

Choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Moje codzienne życie polega nie tylko na zabawie, ale i ciężkiej pracy. Jestem pod opieką wielu specjalistów (neurologa, kardiologa, genetyka, okulisty, neurologopedy, logopedy; ćwiczę metodą Vojty, Medek i NDT - Bobath). Moim wielkim marzeniem jest zaczęcie samodzielnego chodzenia i bieganie razem z bratem. Abym mogła w przyszłości osiągnąć cel potrzebuje wielogodzinnej i systematycznej rehabilitacji. W tym roku chciałabym pojechać na przynajmniej 2 turnusy rehabilitacyjne. Dlatego proszę o pomoc ludzi o dobrych sercach. Wasza pomoc pomoże sfinansować stałą rehabilitacje oraz turnusy rehabilitacyjne. Jestem pełna nadziei, że Państwa pomoc pomoże mi dogonić mojego brata Tymka i osiągnąć cel.

Michalina z rodzicami."

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
980 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Przewoźny - awatar

Kamil Przewoźny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Iza. - awatar
Iza.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
PJ.. - awatar
PJ..
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Biernacka - awatar
Agnieszka Biernacka
20
AMJM - awatar
AMJM
20
Ewa Maciejak - awatar
Ewa Maciejak
300
Karola :) - awatar
Karola :)
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij