Zbiórka Walczymy dla Ignasia - zdjęcie główne

Walczymy dla Ignasia

5 653 zł  z 5 300 zł (Cel)
Wpłaciło 112 osób

Nazywam się Ignaś urodziłem się 25.09.2018, cierpie na bardzo rzadką chorobe metaboliczna uwarunkowaną genetycznie o nazwie pmm2 CDG typ 1a inaczej wrodzone zaburzenia glikozylacji białek. 

Choroba ta jest na tyle okrutna ze nie pozwala mi funkcjonować samemu, nie moge sie bawic, jak inni moi rówieśnicy, nie potrafię siedziec, ponieważ ogranicza mnie moj móżdżek(Hypoplazja móżdżku), hipotonia ogólno-miesniowa, Ataksja, obustronny niedosłuch, oczoplas i zez zbierzny, zaburzenia struktur nerek, białkomocz, jest to choroba wielonarzadowa.  

Ale ja się nie poddaje dzielnie walczę razem z moimi rodzicami, potrzebuje bardzo duzo systematycznej rehabilitacji, sprzetow rehabilitacyjnych, wizyt u specjalistów( głównie prywatnie).

Aktualnie bardzo potrzebuje specjalistycznego fotelika samochodowego, którego koszt znacznie przekracza możliwości finansowe moich rodziców.
Fotelik jest niezbędny w czasie wyjazdów na leczenie i rehabilitacje. Gdybym miał taki fotelki to rodzice mniej bali by się o moje bezpieczeństwo. Koszt fotelika ze wszystkimi dodatkowymi zabezpieczeniami to 6000 zł.

Kwote zmniejszamy o 700 zł, ze względu na to, że tyle właśnie udało się zebrać na allegro charytatywnym w czasie trwania licytacji na rzecz Ignasia. Środki te znajdują się na koncie w fundacji.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Justyna - awatar

    Justyna

    19.03.2021
    19.03.2021

    Zdrówka!

5 653 zł  z 5 300 zł (Cel)
Wpłaciło 112 osób

Wpłaty: 112

Ela Pająk - awatar
Ela Pająk
123
Wojciech Kucharczyk - awatar
Wojciech Kucharczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Wojciech Matacz - awatar
Wojciech Matacz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
S.Ch - awatar
S.Ch
50
Krzysztof B - awatar
Krzysztof B
245
Anna Poloczek - awatar
Anna Poloczek
100
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

fundraiser thumbnail
Załóż swoją zbiórkę

Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!

fundraiser thumbnail

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij