Zbiórka Walczymy dla Kuby - zdjęcie główne

Walczymy dla Kuby

31 111 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 587 osób
Zbiórka zakończona
 
Anna Spławska - awatar

Anna Spławska

Organizator zbiórki

Postanowiłam otworzyć zbiórkę dla syna mojej przyjaciółki Jakuba Woźniaka z Przecławia. Kuba to dzielny nastolatek, któremu przyszło zmierzyć się z potężnym wrogiem jakim jest choroba nowotworowa. Dzień 07.03.2018 zmienił całkowicie życie rodziny Jakuba. W tym dniu zdiagnozowano u Kuby guza germinalnego przysadki mózgowej - potworniak niedojrzały z elementami embrionalnymi carcinoma. Rozpoczęła się walka z potowrniakiem. Nastolatek przeszedł 4 protokoły chemii w Poznaniu, operację w CZD Warszawa, 2 udary, które spowodowały, że Kuba nie mówi oraz nie rusza się (paraliż czterokończynowy), 5 kolejnych protokołów chemii i w końcu pozwolenie na radioterapię, która trwała 6 tygodni także w Warszawie. 

W niedzielę 31.03.2019 Kuba po sześciotygodniowym pobycie w domu miał wykonany rezonans magnetyczny, którego wynik przyniósł dobre wiadomości - jest czysto, Kuba pokonał potworniaka. Jednak nie oznacza to, że chłopiec jest całkowicie zdrowy, zmaga się dalej ze skutkami poudarowymi. Niestety ostatni tomograf wykazał aktywne wodogłowie, dlatego Kuba przeszedł operację implantacji zastawki komorowo~otrzewnowej. 

Kuba potrzebuje intensywnej rehabilitacji, aby odzyskać sprawność w kończynach, rehabilitacji neuro-logopedy, aby usprawnić aparat mowy.  Zebrane pieniądze zostaną przekazane także na zakup cyberoka. Jest to sprzęt który pozwala chorym mówić, ułatwia komunikację ze światem zewnętrznym, a nawet ratuje życie. 

Pomóżmy Kubie szybciej wrócić do zdrowia, aby mógł normalnie żyć, spędzać czas ze swoim młodszym rodzeństwem, cieszyć się z życia. RAZEM możemy więcej!!!! Dobro powraca!!!

Zebrane pieniądze zostaną przekazywane na konto Jakuba. 

Dziękuję z całego serca za okazane wsparcie, w swoim imieniu a także rodziny Jakuba. 


Aktualizacje


 • Anna Spławska - awatar

  Anna Spławska

  03.06.20
  03.06.20

  Z ogromnym bólem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Kuby. Nie ma słów by opisać żal i współczucie, jakie w tej chwili czujemy... niełatwo znaleźć słowa otuchy. Łącząc się w smutku chcielibyśmy złożyć kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziców, rodzeństwa, dziadków, rodziny i dla wszystkich, którym los Kuby nie był obojętny. Tak dzielnie walczyłeś.........

  Zdjęcie aktualizacji 50 591

Komentarze


 • Kazmierowska - awatar

  Kazmierowska

  31.07.19
  31.07.19

  Zdrowka.

  • Anna Spławska - awatar

   Anna Spławska - Organizator zbiórki

   11.08.19
   11.08.19

   Dziękujemy!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.07.19
  10.07.19

  💪

  • Anna Spławska - awatar

   Anna Spławska - Organizator zbiórki

   11.07.19
   11.07.19

   Dziękujemy!!!

 • Marlena M. - awatar

  Marlena M.

  07.07.19
  07.07.19

  Modlę się i wierzę w Ciebie Kuba😘

  • Anna Spławska - awatar

   Anna Spławska - Organizator zbiórki

   08.07.19
   08.07.19

   Dziękujemy!!!

 • Małgorzata - awatar

  Małgorzata

  02.07.19
  02.07.19

  Mega siły z Aniołem Stróżem

  • Anna Spławska - awatar

   Anna Spławska - Organizator zbiórki

   03.07.19
   03.07.19

   Dziękujemy!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.06.19
  06.06.19

  Będzie dobrze.Życzymy zdrowia,dużo siły i opieki Bożej.

  • Anna Spławska - awatar

   Anna Spławska - Organizator zbiórki

   06.06.19
   06.06.19

   Musi!!! Dziękujemy!

31 111 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 587 osób
Zbiórka zakończona
 
Anna Spławska - awatar

Anna Spławska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 587

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Milena Fajfer - awatar
Milena Fajfer
30
Joanna - awatar
Joanna
20
Karolina Ładowska - awatar
Karolina Ładowska
8
Lidia Kaczmarek - awatar
Lidia Kaczmarek
20
Leszek M - awatar
Leszek M
13
Arkadiusz Kluga - awatar
Arkadiusz Kluga
20
Daria Dunaj - awatar
Daria Dunaj
20
Paulina Przybył - awatar
Paulina Przybył
100
Kinga Opielska - awatar
Kinga Opielska
85

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij